Hier zit het echt in het lekkers. Dat is hier een snoepje voor doordeweeks na school en op vrijdag chips met cola voor de kinderen. Nu met de warmte dus vaker een ijsje na school en dan ben ik inderdaad 5 tot 10 € duurder uit. Verder valt het echt wel mee. Ben wel gaan kijken waar brood Bijv goedkoper is, en ik krijg op mijn werk ook 15% korting op brood e.d maar daar is het brood in 3 maanden 60 cent duurder geworden dus dat tikt dan op zich ook wel aan
Eigenlijk wel slecht, zou andersom moeten zijn. Hier in Nederland vind ik juist groente en fruit en brood e.d. erg duur geworden. Er gaat hier veel fruit doorheen en ik zie echt dat verschil. Vlees koop ik zelden, we eten 99% vegetarisch dus dat weet ik niet.
Helemaal mee eens. Ik vermoed dat het verbouwen gewoon veel water kost (dat is erg duur ivm droogte) en bovendien zijn al die fertilizers wereldwijd ontzettend duur geworden. Daarentegen is er wel veel zee waardoor vissen makkelijker/goedkoper is. Vind het eigenlijk sowieso heel krom dat veel boodschappen hier duurder zijn dan in Europa, terwijl de inkomens veel lager liggen. En dan heb ik het nog niet eens over luxeproducten (daar kan ik nog inkomen) maar echt basisvoeding. Havermout bv 2,50 per kg, boter 1,50 per pakje van 100 gram, olie 2 euro per liter (was tot voor kort 30 cent per liter), rijst 2 euro per kg, bananen 3 a 4 euro per kg. Dat soort dingen... Luxeproducten zoals kaas, koffie en vlees worden dan ook maar weinig gekocht door veel mensen hier. Wat op zich wel weer goed is voor het milieu, en ik hoop oprecht dat de prijzen gewoon veel hoger liggen omdat de boeren er een normaal salaris voor krijgen.
Hier 2 goedkope recepten. 1: Bonenschotel. Verschillende soorten bonen (Rode kidney, zwarte, bruine, witte, wat je ook hebt) met een blik tomaten in blik, wat gerult gehakt en chiliconcarne kruiden. 2: Spinazie boursin Spinazi ala creme met geruld gehakt, pasta koken en dan een boursin erdoor. En als dat te duur is kan gewone kruidenkaas ook prima.
Heb nog weinig in huis omdat er afgelopen week geen markt was ivm feestdagen, en het is maandag/dinsdag pas weer markt. Wel gisteren eea gekocht bij de supermarkt zodat ik vandaag couscous kan maken maar man man, wat is het daar duur vergeleken met de markt. Alleen gekocht wat echt nodig is dus. Vandaag maak ik dus couscous, niet echt budget omdat er vlees in zit. Dat vlees hadden we uiteraard al van afgelopen week toen er een schaap werd geslacht. Met wat nog over is (we hebben er wat van gegeten en een deel gedoneerd) ga ik zo zuinig mogelijk proberen te zijn, dus maximaal 1x per week ofzo iets ermee koken. Morgen wil ik vegetarische pasta pesto maken, ik heb nog pesto in de vriezer, bakje crème fraîche die in de aanbieding was en daarbij doe ik ui en doperwten (enige groenten die ik in de vriezer heb) en watermeloenschil Die watermeloenschil komt qua smaak in de buurt van courgette dus dat past er wel bij. En zonder vlees of vervanger, ik maak me na een paar dagen vlees te hebben gegeten even geen zorgen over m'n proteïne (hoewel er alsnog wat proteïne zit in doperwten).
Ik kon voorheen voor 100 euro boodschappen doen. Inmiddels zit ik op de 140 en dat is nog krap. Ik maak sowieso van te voren een weekmenu. Kijk naar aanbiedingen en maak een boodschappenbriefje. Ik wijk zelfde af van mijn lijstje.
Ik ben al een tijdje bezig om goedkoper uit te zijn qua boodschappen. Ik zat altijd op 180 euro ongeveer, nu kom ik met 125 euro meestal uit, soms een uitschieter naar 150 als we bbqen of eters hebben. Ik startte met de weekboodschappen bij de Aldi doen, die vind ik echt een stukje goedkoper dan de Lidl. Maar in ons drukke leven valt het eigenlijk niet mee, weekboodschappen doen dus uiteindelijk ben ik eerst een weekmenu gaan maken, voor 6 a 7 dagen eten, en daarnaast nog een lijst met de rest (broodbeleg, kaas, vleeswaren, melk, snoep, chips, wasmiddel, schoonmaakspullen, net wat nodig is). Dan zoek ik de aanbiedingen door in de Jumbo app en wat ik toch al op mijn lijstje heb staan koop ik dan in de aanbieding en de rest allemaal eigen merk als dat kan. Het enige wat we van een A merk nemen is pindakaas, verder niets. Als er een aanbieding is van een A merk check ik eerst of het echt goedkoper is dan een B merk. En dan bestel ik het en laat het bezorgen. Vandaag bijvoorbeeld voor 95 euro boodschappen, die heb ik met 10 euro aangevuld in de dorpssupermarkt omdat ik wat kleine dingen vergeten was. Daarnaast een too good to go box van de bakker gister dus genoeg brood in de vriezer, en een box van de Lidl met groente en fruit en ik ben deze week voor 112 euro klaar voor 6 personen. Daar kunnen dan in de vakantie nog wel eens croissantjes ofzo bijkomen als we daar zin in hebben. Meestal plan ik wel 1 keer een maaltijd in met potten groente, zodat ik die kan ruilen met restjes als we die hebben. Die potten staan best in de kelder en vlees gaat dan de vriezer in als dat overblijft. We eten om de dag AVG en dan de andere dagen een keer macaroni of lasagne, wereldgerecht, nasi, op zaterdag altijd makkelijk bijv pannenkoeken (kost bijna niks met een pak waar alleen water bij hoeft), patat (zelf bakken) of zoals vandaag shoarma met sla. Of een keer een ovenschotel, met gehakt, groente, aardappelschijfjes en kaas erover. Ik zweer overigens ook bij mijn vriezer met 7 hoge diepe laden. Er zijn best wel eens aanbiedingen met 4 stuks vlees voor de prijs van 2. Dan koop ik 8 stukjes vlees en vries er 2 in omdat we maar met 6 zijn.
Watermeloen hebben we zelden, maar dat met die schil ga ik eens proberen, nou ben ik nieuwsgierig. Uit protest de dolce gusto er uit, senseo er weer in. Bij de plus zijn de pads soms met een 1+1 aanbieding, dat is wel oke. Veelal pak ik gewoon 1 de beste van de dirk. Bij krapte in salaris tov de maand pakte mn moeder ei, paneermeel en blik boterhamworst. Vroeger was dat betaalbaar, geloof dat dat nu ook geen budgettip meer is. Zo aten wij ook macaroni in melk gekookt met boter en suiker, toch wat warms en een volle buik maar voedingswaarde technisch wel een dingetje. Mja als t water aan je lippen staat werkte t wel. Capucijnerschotel, eigenlijk een verzameling aan alles wat er in past. Gehakt, capucijners, wat spek, aardappels en wat je verder uit je kast tovert. Hier gaan snijresten in de vriezer en vervolgens de slowcooker in voor een pastasaus of soep. Heb ook nog broccoli stam, schijnt ook goed te gebruiken zijn maar nog niet een recept gevonden dat ik denk jay! De gesnipperde variant al wel eens bij de nasi gekieperd ala bamboo scheuten, ff in t zuur leggen en dan hoog vuur meewokken. Met genoeg kruiden kom je er nog aardig mee weg.
@Vero0504 Hier eten ze vaak vermicelli (of couscous) met melk En dan meestal met wat zout, maar suiker kan natuurlijk ook. Dat eten wij ook best regelmatig, en dan vooral met couscous op hete dagen. Eigenlijk niet eens zozeer omdat het zo budget is, maar gewoon uit luiheid en omdat het lekker is Watermeloen is hier nu in het seizoen en bovendien lokaal product, dus erg goedkoop. Man en kinderen houden er erg van dus eten dat echt dagelijks, ik ben meer van de gewone meloen. Ik maak trouwens wel eens watermeloengazpacho, is echt een aanrader
Vertel! Ben gek op watermeloen. Wil de tip van de watermeloenschil vs gourgette ook een keer proberen. Ik had echt geen idee dat het eetbaar was, ik voer ze meestal voor een deel aan de cavia’s en de rest gooi ik weg. Qua smaak geloof ik wel dat het kan.
Ik doe watermeloen (ontpit, in stukken gesneden) in een blender met water, zout, olie, azijn en welke smaakmakers je ook maar lekker vindt. Eventueel wat tomatenpuree of -poeder voor een extra rode kleur. Blenden en klaar is kees Eigenlijk past dit ook wel in het warme weer topic maargoed, dit eten we regelmatig in de zomer met een broodje erbij, vooral als we een watermeloen hebben die niet erg zoet is.
Wij aten vanochtend trouwens wentelteefjes van stokbrood. Dat maakte ik eerst altijd met ei, maar sinds ei zo duur is geworden probeer ik waar mogelijk ei te vervangen. (Als vleesvervanger eten we nog wel ei, maar wanneer ik het kan vervangen in baksels doe ik dat.) Ik gebruik 1 tablespoon maïzena op 1/2 cup melk en dat werkt super.
Goed idee om het te proberen met een tegenvallend exemplaar, dan belandt hij niet in de kliko. Dank je wel!
Ik geef de 1 en 1 acties altijd door! Ja, we kunnen het goed gebruiken maar een ander ook. Vlees in Duitsland kopen, wanneer ik de grootverpakking koop verdeel ik dat ook aan vrienden of gezinnen. Yoghurt voor kinderen neem ik ook mee voor vrienden. Het scheelt veel!
Vandaag dus de pasta pesto met groenten. (Waarvan grotendeels dus watermeloenschil, dus heel erg budget.) Gisteren was er genoeg eten over nog van zaterdag. Dat doe ik wel vaker, voor 2 keer koken. Scheelt op zich niet echt iets op je boodschappenbudget maar wel energieverbruik. In dit geval was het couscous en dat maak ik dan de ene keer met vlees, de keer daarna eten we het vegetarisch. Normaal gesproken doe ik er dan niks vervangends bij, maar gisteren had ik zin om pakora te maken En gezien het kikkererwtenmeel natuurlijk gelijk een goede vleesvervanger. (En nee, de schoonheidsprijs krijgt het niet Maar 't is wel lekker.) Ik weet trouwens niet of kikkererwtenmeel echt goedkoop is daar, wellicht bij een toko ofzo.
Ik bespaar veel door de afprijsbak bij de Jumbo. Neem altijd alle zakken soepgroente en italiaanse roerbakmix mee voor mijn soepen. Kosten maar 50 cent dan. Heb zo altijd een voorraad in de vriezer liggen. Die soepen gaan ook weer in literbakken in de vriezer. Ook afgeprijsd vlees als gehakt gaat in porties in de vriezer. Gebruiken op de ketchup na alleen huismerken. Verder basisproducten uit Duitsland al wordt dat helaas substantieel minder interessant momenteel. Sowieso maak ik veel zelf en vries ik veel in.
Hier zijn zelfs de prijzen in de afprijsbak van de Jumbo omhoog gegaan. On topic: Groot verpakkingen kopen, rijst per 4,5 kg of 400 gram scheelt aanzienlijk. Verschillende groenten en daarbij minder vlees: halveer ik het vlees hier, valt iedereen dat meteen op. Maar met een extra bijgerecht klaagt niemand (en uiteraard is het bijgerecht dan goedkoper dan het niet gekochte vlees).
Dat merkte ik ook al. In het begin kon je nog weleens 500 grm gehakt voor een euro krijgen, dat is nu minimaal 2,50. Scheelt nogal.
Ja, die afprijs bak is zo goedkoop niet meer. Had laatst toevallig nog wel spareribs gemarineerd voor 1,- p.st En brood voor 0.50. Dat mik ik gewoon in de vriezer. Zo hebben we vd week ge-bbqed voor 4,- met z'n tweeën.
Zo maak ik pannenkoeken zonder ei, heb nu wel dozen van de eierautomaat dat scheelt enorm, maar had ook niet altijd eieren in huis. Structuur is iets meer richting pancake maar smaakt prima!