Hallo allemaal, Mijn dochtertje is 5 maanden en past nog in een slaapzakje maat 70. Ze heeft nog een paar cm over en is zelf nu 64 cm lang. Zou dan eigenlijk hierna een maatje 90 moeten kopen. Wil denk ik een slaapzakje van de hema halen, maar dat zijn weer andere maten. Ze hebben maat 68/80 en maat 86/104. Wat zal handig zijn, maat 68/80? Wie heeft er ervaring mee, met deze slaapzakjes?
Mijn zoontje is lang, denk nu ergens 73cm ofzo? Van de week weer meten en wegen. We hebben een zak van de Hema 68/80 maar die gaat 'vol' raken, en eentje van de Wibra 90cm die is lekker ruim nog en kan ik nog dubbelslaan en met het drukkertje vast zetten. Ga als de 68/80 te krap wordt een 86 aanschaffen. Al draagt de oudste die hier en die vind ik dan weer zo groot.
Ik vind de hema slaapzakken ideaal. Ze hebben een smalle hals en armsgaten dus als hij iets te groot is maakt dat niet uit. Ik zou voor maat 68 - 80 gaan. Mijn dochter van zestien maanden heeft deze nog steeds. Maar hij gaat hier niet in de droger want dan krimpen ze zo een maat in de lengte.
Ik zou bij die lengte nog geen 86/104 halen. Mn zoon is nu 68cm lang en slaapt in een prenatal 90cm of een combi sleeper slaapzak. Mn dochter is 90 cm lang en slaapt in een 86/104 slaapzak en die is voor mn zoon echt nog te lang, mn man had hem die laatst 's avonds aangedaan maar ik heb 'm snachts nog omgekleed vond 't dood eng.
ik heb hier voor de dame van 9 maanden een 70 cm liggen en als die een keer in de was zit heeft ze er een van 110 aan die veel te lang is! maar daar gaat het niet om wand het KEELGAT is kleiner dan bij de zakken van de 90cm zakken die ik hier heb. je zou 68/80 kunnen kopen maar let dus wel op het keelgat
Ik zou kijken naar de kledingmaat die ze nu heeft. En verder ook gewoon wat je zelf wilt. En je kunt natuurlijk ook alsnog een slaapzakje ergens anders halen, dus wel één van 90 cm. D. slaapt al heel lang in zakken maat 86/104, omdat we die hadden liggen van haar zus. Ze zit nog lang niet in maat 86, maar de slaapzakken hebben inderdaad kleine armsgaten en een klein hoofdgat en dat is het belangrijkste.
Met maat 68/80 kan je heeeeeeeeeel lang doen zou deze wel kopen. Hier van januari tot november kunnen gebruiken. Met 64,5 cm zeker geen 86/104 die is voor mijn dochter van 80 cm nog te groot maar hier past 68/80 niet meer.
oke, ik doe ze zelf ook niet in de droger, want heb egeen droger. Denk inderdaad dat ik overstap naar maat 68/80 van de hema of een maat 90 van de prenatal.
Nog een vraagje: Mijn dochtertje ligt in een slaapzakje met een lakentje en deken. Liggen jullie kindjes alleen in een slaapzakje in de ledikant of ook nog met een lakentje en dekentje over het slaapzakje?
mijn zoontje zit nu qua kleding in 74/80..en die slaapt nog heerlijk in de slaapzakken van de hema. De 90 is veel te groot voor hem nog.......
De jongste ligt met slaapzak en dekentje in het ledikant. Het dekentje stoppen we strak in, dan slaapt ze veel rustiger. De oudste lag wel alleen met een slaapzak in het ledikant.
Zodra ze gaan rollen en draaien liggen ze hier alleen in een slaapzak. Nu het wat kouder is ligt dochter van 4 maanden nog onder een dun dekentje.
Hier slaapt dochter ook in de slaapzak onder een dekentje. Ze slaapt vrij rustig, dus dat gaat prima. Ze heeft nu ook een slaapzak die veel te lang is, maar de gaten voor het hoofd en armen zijn vrij smal. Ik denk dat dat belangrijker is.