Er zitten 2 van die ovaaltjes aan de riempjes wandelwagen. waar dienen die voor en gebruiken jullie dit? En zit er ook zo,n flapje hihih hoe noem je het anders bij de sluiting?of zit dat vast? Heb een los ding gevonden en weet niet waar die bij hoort? En dragen jullie de reiswieg aan de beugel als kind er in ligt?
-ovaaltjes? bedoel je die kussentjes? -flapje? bedoel je dat "kussentje" zodat de sluiting niet hard in het kruis komt.. -beugel, ja maar vanaf een maand of 4 droeg ik hem wel exta aan het frame
nee het wordt ook afgeraden om dit te doen als je kindje erin ligt. Maar er zijn bijna gen situaties waarom je dat zou doen in de praktijk. IK heb die beugel ook niet gebruikt met de reiswieg. Pas toen ik hem ombouwde naar wandelagen be ik hem weer gaan geruiken als voorbeugel.