Maar goed welke is het ? Ben het vergeten te vragen , en om nu weer te bellen haha, gaan vanavond even kijken of het wat is. Iemand een idee welk type het is? Ik vermoed wel een ouder model , ik ben totaal niet van de bugaboo , maar mijn partner zweert erbij, dus wil toch even gaan kijken , om te kijken wat er nu zo interessant aan is.
Ik weet het niet zeker maar hij lijkt op die van ons en dat is een bugaboo cameleon 1. Let goed op de hendels van de verstelbare stang want hier zijn die kapot waardoor we de stang dus niet meer naar boven kunnen doen (Gelukkig ook niet nodig)
Het is de bugaboo frog. Zie je aan het logo op de kap. Is het via marktplaats? Het is een erg oude wagen, dus let op dat je er dan niet teveel voor betaald.
Ja oud dacht ik al wel, prijs valt mee hoor vergeleken met de bugaboo's die worden aangeboden zodoende willen we toch eventjes kijken, als hij gewoon nog degelijk is, is het niet erg dat die ouder is.
Het was idd de frog, zag er tip top uit, Gerust zo goed als nieuw, meegenomen voor 25,- dat is vast niet teveel voor de frog
nee zeker niet! de kleur is ook nog mooi voor toch al redelijk wat zonlicht gehad te hebben.. tenminste dat verwacht je iig
Ik had mijn Frog voor 90 euro...wel met heel veel accesoires maar nu voelt t toch alsof ik teveel heb betaald
Ja hier niet veel accesoires Haal dinsdag een adapter set op voor de maxi cosi voor 5 euro, en verder eigenlijk niks nodig,ja misschien nog een parasolletje haha. Wat heb jij er allemaal bij gekregen Nicky1989? Misschien dat ik denk goh dat is handig en het alsnog aanschaf haha. En 90,- is volgens mij een hele nette prijs hoor! Ik heb gewoon veel geluk gehad denk ik dat ik heel snel heb gereageerd haha
De wieg en het zitje (zeg maar liggend en rechtop), parasol, adapters, regenkap, dekentje, 2 voetenzakken, vliegennetje UIt mijn hoofd was dat het