Het meiden, Heb even een vraagje: Wie van jullie heeft een ooglid correctie laten doen of kent iemand die dat heeft gedaan? En waar heb je dit laten doen? Wat zijn de kosten? Hoe is het resultaat? En wat voel je ervan tijdens de ingreep en erna? Ik ben namelijk nog net geen 30 maar heb echt oogleden die hangen, hierdoor trek ik mijn wenkbrauwen op met als gevolg diepe fronsrimpels.. Als dit zo doorgaat wordt ik echt vroeg en lelijk oud. Daarnaast heb ik steeds vaker hoofdpijn en vermoed dat dat van het optrekken komt. Heb een whiplash en de hoofdpijn is heel anders.. Kortom, iemand ervaring??
Het ligt eraan of je het onder plaatselijke verdoving of narcose laat doen, dat laatste kost veel geld. Bij lokale verdoving spuiten ze verdoving in het losse vel waar je vanaf wil. Even inwerken en dan gaan ze met een electrisch naaldje de huid weg branden/snijden. Resultaat is meestal mooi. Kan bij de plastische maar ook bij een oogarts. Behandeling doen ze op de operatiekamer. Na de operatie krijg je koude compressen en zie je bont en blauw. Dit zakt gelijkelijk naar beneden naar je wangen die na een week of 4 dus nog groen en geel kunnen zien. Resultaat is vaak super, geen last meer van druk, hoofdpijn, zwaar en moe gevoel en droge ogen. Let op, als je dit te vroeg doet (jij bent erg jong) dan moet het over 10-20 jaar weer...maar als ze dan weer zo'n stukje vel weghalen zit je wenkbrauw bijna op je oog. Zolang mogelijk uitstallen dus. Succes
Bedankt voor je info meis. Huisarts had inderdaad ook al aangegeven dat ik erg jong was en dat het beter was nog zo'n 10jr te wachten ivm elasticiteit vd huid. Maar jeej over 10 jaar heb ik helemaal diepe fronsrimpels vrees ik.. Maar goed voorlopig maar accepteren dus nog (helaas).
Hoioi, Ik heb het 1,5 jaar geleden laten doen. Ik was toen 31. Ik heb het laten doen omdat ik veel overhangend vel had....en inderdaad de hoofdpijnklachten die daarbij horen. Zelf ben ik in de Bergmankliniek geweest. Het kostte mij toen 1350 euro. Veel geld, maar ik vond de service ook erg fijn. En fijne producten meegekregen voor de nabehandeling. Ik ben zooooo blij dat ik heb laten doen!! Het resultaat is natuurlijk, mooi maar vooral kost het geen energie meer om mijn ogen open te houden. En dat is fijn. Bij de ingreep krijg je plaatselijke verdoving. Ik ben een enorme miepert wat betreft pijn en spuitjes, maar dit viel mij heel erg mee.Ik had het van te voren aangegeven, dus er was iemand van de kliniek bij om mijn hand vast te houden Wat ik heel raar vond was het wegsnijden van het overtollige huid. Je ligt met je ogen dicht maar toch zie je ligt en beweging doordat er huid weg is. Dit duurt overigens niet zo lang. Na afloop in de auto naar huis en veel koelen. Ik heb totaal geen napijn gehad! Het enige jammere was dat ik heel blauw, geel en groen ben geweest doordat ik de dag na de ingreep ziek ben geworden. Je mag de eerste tijd geen druk op je ogen zetten door te tillen of je hoofd naar beneden te houden. Heel leuk, maar dan moet je geen buikgriep krijgen. Haha. Maar ook dat is netjes weggetrokken.
mijn moeder toevallig afgelopen donderdag. koste haar 1250 euro in het ziekenhuis bij de plastisch chirurg, plaatselijke verdoving. zo bang voor spuiten dat ze zowat kan janken (50 jaar, haha) maar het is haar 100% mee gevallen. kan nog niet veel over het resultaat zeggen aangezien het net gebeurd is. op moment valt het geligheid en het blauwe mee, alleen net om het oog een beetje.
Ik ga dit topic ook even volgen. Het zit bij ons ook in de familie, hangende oogleden. Toevallig vorige week informatie op zitten zoeken. Ik heb ook vaak branderige ogen. Weet niet of dit daar ook door komt. Verder een zwaar gevoel op mijn ogen. Mijn tante heeft een ooglidcorrectie laten doen. Weet niet hoe zij het ervaren heeft, maar weet wel dat het resultaat heel netjes is. Zou de zorgverzekering zoiets niet vergoeden eigenlijk?
De zorgverzekering wilde het van mij niet vergoeden omdat ik relatief jong ben en omdat ik er zelf heel veel last van had, maar ik paste nog niet binnen de norm (geloof dat het vel dan echt over je pupil moet zitten)
het schijnt dat tegenwoordig het helemaal niet meer vergoed word, tenzij het een chronisch of aangeboren is. Dat is allemaal weer nieuw sinds dit jaar.. mijn mam had ook een medische indicatie, maar helaas kon zelf betalen