Esmee gaat vannacht voor het eerst naar haar nieuwe peuterbedje in haar nieuwe kamer. Doen jullie je kindjes dan nog een slaapzakje aan? Ik denk dat het niet nodig is maar aan de andere kant kan ze dan minder snel haar bedje uit klimmen....
Kindjes kunnen juist zelf uit bed komen vanuit een peuterbed en het lijkt me link dat ze dan niet goed kunnen lopen / staan door de slaapzak. Ik zou er voor kiezen om het niet te doen.
Hier heeft Joris nog steeds een slaapzak aan in zijn peuterbed. Dit omdat hij nog niet onder een deken wilt blijven liggen. Als ik de deken al op hem leg zegt hij al nee af. En als ik de deken dan laat liggen blijft hij hem afschoppen tot de deken van hem af is. Dus dan maar een slaapzak aan En hij ligt nu al zo'n 2 maanden in zijn peuterbed en hij is er net 2 keer uitgekomen, gewoon met slaapzak aan om te gaan spelen op zijn kamer.
Stijn slaapt nu sinds het weekend in een groot bed en doe hem geen slaapzak aan omdat het voor mijn gevoel te gevaarlijk is als hij er wel uit wil komen. Voordeel bij Stijn is dat hij wel onder de dekens blijft liggen.
ik zou het niet doen. aliciakan zelfin en uit bed stappenendat is ook de bedoeling van een peutered. als ze nog eenslaapzak willen dragen in bed zijn te nog niet toe aan een groot bed lijkt mijn. vind het ook wel een beetje gevaarlijk om een slaapzak te gebruiken omdat ze zo niet op de juiste wijze uit bed kunnen stappen. ik heb het dus niet gedaan maar goed ze draagt al geen slaapzak meer vanaf 3 maanden dus was een makkelijke overstap. ze gaat zelf der bedje in als ze een dutje gaat doen en komt er pas uit als we haar gaan halen.. verder blijft ze braaf liggen
Ik denk dat ik Sverre in de slaapzak zou houden; hij woelt zichzelf ook nogal bloot. En heel veel kindjes kunnen prima lopen met slaapzak heb ik gezien. Succes vannacht! Ben benieuwd hoe je dochter het gaat vinden!
Nou het was een drama... Toen ze in bad zat vroeg ik haar steeds of ze in haar nieuwe bed en nieuwe kamer ging slapen, zei ze steeds ja... Toen zijn we met z'n drieen naar zolder gegaan en haar in bedje gelegd, ging allemaal goed. Maar toen we iets bij het bedje weg liepen begon ze helemaal overstuur te huilen en rechtop zitten. Het is natuurlijk een hele stap. We hebben haar na een tijdje proberen weer in haar eigen (oude) bedje gelegd. Morgen verhuizen we haar ledikantje naar haar nieuwe kamer, kijken of dat wel lukt! Als dat wel lukt dan koop ik een tweedehands ledikantje erbij. Het moet nu echt wel een keer want de baby moet er bijna in....
hey meid dat was hier ook zo hoor gelijk overstuur enzo na anderhalf uur toch maar in het ledikantje gedaan die ik van mijn zus geleend heb
En ligt ze nu nog steeds in dat ledikantje? En wou ze wel in dat ledikantje op de nieuwe kamer? Ik baal er behoorlijk van, vooral omdat het moet ivm de baby die op komst is..
Hier ging het gelijk goed, maar ik kan me heel goed voorstellen dat de stap erg groot is! Ik had ook verwacht dat het absoluut niet zou lukken! Wel is hier Joris de 5e nacht uit zijn bedje gevallen, toen heeft hij ook een nacht in het campingbedje geslapen omdat hij helemaal overstuur was. Dag erna hadden wij hem laten kiezen waar hij wilde slapen, of campingbedje of nieuwe bedje. Hij koos toen zelf voor het nieuwe bedje en sindsdien is het ook niet meer mis gegaan. Misschien ook een probeersel voor jullie, gewoon vragen en wijzen naar de bedjes. En blijven proberen, vooral omdat het "haast" achter zit. En als het echt niet lukt, kan je haar niet laten slapen in campingbedje met matrasje? Bespaard misschien geld voor een 2e hands ledikantje.
ik heb valentijn de eerste avond ook niet in een slaapzak gedaan 2 uur later was meneer nog wakker en stond vrolijk in zn bed te springen, dus heb hem toen gauw die slaapzak aangedaan en hij slaapt nu al zeker 6 maand met slaapzak in juniorbed en is er nog nooit uitgevallen of er uitgegaan
Hi, Hier ging het de eerste 2 nachten zonder slaapzakje goed... en toen begon het drama mijnheer... wilde niet in zn bed blijven..... stond achter zn bed te huilen.... (hij huilt zich altijd in slaap)... Sinds ik het slaapzakje weer aan heb gedaan, doet hij het goed.... ofja hij huilt zich wel in slaap,maar dat deed hij altijd al... het was net of hij iets "vertrouwds" miste.... gewoon uitproberen dus..!
Nou Esmee heeft vannacht gelukkig op haar nieuwe kamer geslapen! Weliswaar in haar eigen ledikantje ipv peuterbedje, maar ze wou er in ieder geval liggen. Denk dat ze nog niet aan haar peuterbedje toe is.... Nu moet ik een ledikantje erbij gaan kopen voor op de babykamer, maar het kamertje is in ieder geval vrij nu en dat geeft een stuk rust
zou het indd ook zo even doen ze is nog geen 2 en misschien is ze er gewoon nog niet klaar voor mijn oudste sliep de eerste maanden ook nog in een slaapzak in het grote bed omdat hij zich altijd onder de deken wegwoelde