halooo ik moet binnenkort een tweelingbuggy aanschaffen. mijn oudste zal ong 14 maanden zijn als de jongste geboren is .. wat zijn jullie ervaringen met de phil&teds duo wagentje(NIET naast elkaar) ? Het lijkt me een heeel compacte wagentje maar ik vind het best zieleg voor dat kleintje dat onderaan moet zitten,hebben jullie baby's er enige last van gehad ?In de winter niet te koud of veel wind dat ze moeten opvangen?En als de pasgeborene onder dat zitje moet liggen , is dat niet te krap ? wat zijn jullie ervaringen met de p&t?
Een vreselijk onding. Ik heb hem nieuw gekocht en al heel snel weer doorverkocht. Je loopt met je benen constant tegen de onderste bak aan. Ook is de duwstang nauwelijks verstelbaar, waardoor je rugpijn krijgt van het scheef lopen. Ik vond hem ook niet stabiel, hij kapte snel om als je een stoepje af ging. Ik heb nu een nieuwe mutsy gekocht, met enkele zit en duozit. Dat vind ik een veel betere optie die ook weinig ruimte inneemt.
Mmm, ben het niet met Lientje eens. Ik vind het een geweldige wagen. Wij hebben een 2e hands gekocht en deze 2 jaar met veel plezier gebruikt. Wij hebben we de E3 gekocht, daarvan is de duwstang in de hoogte verstelbaar, de wagen is klein in de klappen, licht, met 1 vinger te sturen en smal (kan je gewoon langs de kassa). Een ander voordeel is dat als 1 vd kids niet meegaat je de wagen zo ombouwt tot een enkele wagen. De baby heeft niets overgehouden van het onder slapen en later zitten. Vooral de omgeving vond het nog weleens zielig. Het is natuurlijk wel wat krapper en niet zo gezellig als gewoon in de wieg van een kinderwagen maar het is een goede en praktische oplossing voor als je 2 kleine kids hebt. Na 2 jaar hadden wij de wagen niet meer nodig en hebben het op marktplaats verkocht. Wij hebben de wagen indertijd van 450 gekocht en voor 350 weer verkocht. Dus voor het geld hoef je het ook niet te laten. Succes met je keuze. ps in het verleden zijn er ook topics over de wagen geweest. Misschien ff opzoeken.