Ik hoor zoveel verhalen over buggy's die kapot het vliegtuig uit komen dat ik een beetje bang ben geworden. Wij hebben net een koelstra simba t3 gekocht en omdat ons zoontje pas 6 maanden is als we op vakantie gaan is een ligstand echt nodig. Ik wil niet twee weken zonder goede buggy zitten. Heeft er iemand ervaring met de transporttas van koelstra? Kwam je buggy onbeschadigd het vliegtuig uit? Ik vind hem namelijk best prijzig. En waar bewaar je hem voordat je het vliegtuig in gaat? Kan hij in het boodschappenmandje?
Volgens mij mag je een buggy meenemen tot aan de ingang van het vliegtuig en dan moet je hem afgeven aan de steward(es).. En dan krijg je hem terug zodra je op je bestemming bent. Dus ik denk niet dat deze met je bagage mee hoeft Maar ik zou het voor de zekerheid even checken bij de luchtvaartmaatschappij!
Het is ook de bedoeling om hem tot de gate mee te nemen. Ik wil alleen niet dat ze hem vervolgens zo het vliegtuig in "gooien". Ik wil een tas waar je de buggy in kan doen bij de gate zodat hij niet stuk gaat.
Nou dat doen ze echt wel. De buggy het vliegtuig ingooien en niet te vergeten uit het vliegtuig gooien. Nu al 3x meegemaakt bij verschillende maatschappijen.
Met zo het vliegtuig in gooien bedoelde ik zonder enige vorm van bescherming. Iemand nog ervaring met buggy tassen?
Bij mijn laatste 2 vluchten hadden sommige mensen ook beschermtassen maar dat maakte niet uit. 1 buggy kwam kapot uit de tas op Schiphol en die konden ze niet meer gebruiken. Echte bescherming heb je alleen met de beschermtassen met harde omhulsel. Ik zou zelf een buggy van MP halen of zo'n buggy van Kruidvat.
Ik wil geen goedkope buggy mee, omdat mijn zoontje pas 6 maanden is en hij dus een goede ligstand moet hebben.
Wij hebben onze kinderwagen incl reiswieg meegevlogen toen ze 5 maanden was. In onze prampack gedaan en volledig onbeschadigd uit het vliegtuig gekomen. Buggy vonden we haar echt te jong voor.
Wij hebben 2 jaar geleden een buggytas gebruikt voor het transport. Wij hebben een McLaren en ook een tas van maclaren. Was een dure tas maar ik vond hem stevig genoeg voor om de buggy. Eventueel zou je bijv nog een handdoek om je buggy kunnen wikkelen en dan in de buggytas. Kijk eens of ze misschien op mp staan? Ze gooien er sowieso mee maar een beetje extra bescherming is wel fijn. Vrienden kregen de buggy vol met vieze plaktroep uit het vliegtuig dus was blij met mijn tassie
Ik zou er een proberen te huren op MP, veel mensen verhuren een soort tas. Wat voor 'n normale kinderwagen heb je? Bugaboo reistassen worden namelijk zeker verhuurd op MP. Anders zou ik er zelf een soort lange sporttas voor vinden en inderdaad met handdoeken of een deken omwikkelen. Ja en ze smijten helaas wel met de buggy. Maar het kan ook meevallen hoor. Wij zijn nu voor de tweede keer met onze buggy van prenatal weggeweest en nu kwam hij wel iets gammel uit het laadruim. eerste keer geen problemen ondervonden. Begrijp je gevoel, het is heel vervelend als je geen oog hebt op hoe mensen met je dure spullen omgaan...je zou bijna een scheldwoord gaan gebruiken . Fijne reis, Charlie