Meiden, Ik ben nu 9 weken en 3 dagen zwanger. Ik merk dat mijn kwalen aan het afnemen zijn. Zo heb ik sinds eergister opeens meer energie en de misselijkheid is opeens weg. Moet ik me zorgen maken? Of is dit normaal rond dit termijn? wel moet ik zeggen dat mijn buik inmiddels wel aardig aan het groeien is waardoor het nu al zichtbaar is. Iedereen zegt dat ik erg dik word. Donderdag heb ik mijn 10 weken echo, opnieuw is er die angst of de kleine nog wel leeft. 15 januari hebben we een mooi hartje zien kloppen. Maar nu de kwalen opeens afnemen begint de onzekerheid weer. Zijn er dames die mij gerust kunnen stellen?
Aller eerst gefeliciteerd met je zwangerschap Bij mij rond 10 weken Namen de klachten ook af. Ik maakte me ook zorgen. Maar hoorde van meerdere meiden dat ze daar last van hadden. Anders kan je altijd nog je vk bellen als je erg onzeker voelt. Hielp bij mij ook hij. Ik had die angst ook steeds hoor bij elke echo. Of alles wel goed zat Enzo pff. Denk toch dat het te maken heeft met de spanning. Maar ondanks de klachten afnamen en de angst heb ik nu een lief ventje van 6 weken op me schoot zitten.
Hier ook, was ontzettend moe en had bijna geen eetlust. Nu vreet ik als een koe en heb ik energie voor 10! Afgelopen week nog een prachtige echo gehad dus denk dat je je niet zorgen hoeft te maken!
Niet teveel zorgen maken, klachten kunnen erg variëren! Duimen dat er donderdag een mooi hartje te zien is
Ik heb al een echo gehad met 5 weken en de tweede ook al met ongeveer 8 weken en op de tweede was een mooi hartje te zien. Hopelijk klopt het nog steeds. Dat is mijn grootste angst.. zeker nu de kwalen afnemen..
Probeer daaraan vast te houden dan! Er zijn zoveel dames die tot 10 wkn moeten wachten, verschrikkelijk lijkt me dat.. De onzekerheid is verder erg herkenbaar, lees/hoor zo vaak dat wisselende klachten veel voorkomen en je dan gaat twijfelen (been there.. Ging veel te laat nog test doen en toen was mn streepje heel licht -> teveel hcg kan de test niet meer goed registreren). Tipje van mij: niet gaan google'n, want dan lees je vaak alleen de rampscenario's. Als je er echt teveel stress van hebt wellicht maandag de vk even bellen voor een luisterend oor/advies. Voor nu ben je gewoon hardstikke zwanger meid
Als je met 8 weken een mooi kloppend hartje hebt gezien is de kans op een miskraam al niet meer zo groot. Ben iets verder dan jij en voel eigenlijk helemaal niets. Echo afgelopen week was prima! Heb vertrouwen!
Hier ook hoor meis, afgelopen donderdag nog een mooie tweede echo gehad anders was ik nu ook ongerust geweest. Op dit moment alleen maar dankbaar dat ik me nu al 3 dagen weer redelijk op kracht voel. Bij onze zoon ben ik tot 17 weken beroerd geweest. Dat was echt heel pittig.
Dankjewel voor je berichtje. Laatste echo stond op.7 weken en 5 dagen. Ejoscopiste zei: 'zet m op 8 weken maar het hartje klopte mooi. Fijn dat jouw echo prima was! Was dat ook met 10 weken? Ik ga mijn best doen. Nog 4 dagen!
Dank voor je berichtje! Wanneer namen jouw kwalen af? Ook met de 9 weken? Ik hoop maar dat ik ook een mooie echo heb over 4 dagen! Jeetje beroerd tot 17 weken!! Heel heftig! Ik heb de eerste weken nergens last van gehad, en sinds 6 weken begon de ellende aan misselijkheid (maar spuugen gelukkig niet) en extreme vermoeidheid. Maar het neemt nu dus al weer af.. dat baart me zorgen. Maar als ik zo lees ben ik gezegend! Haha. Nu aftellen.. nog 4 dagen..
Mijn kwalen nemen ook af ben nu meer dan 9 weken. Ik ben er juist blij mee dat minder is. Het gaat vast goed met de kleine! Sommige hebben amper tot geen kwalen en zijn ook zwanger.
Naast de zwangerschap heerst er ook nog eens van alles. Goede kans dat je ook nog wat onder de leden hebt gehad en dat je daar vanaf bent. Bij mijn eerste wisselde mijn klachten ook per week. En ook bij deze heb ik betere en slechtere dagen.
Sinds vrijdag, dus 9.1 Ik durfde vandaag zelfs te zeggen dat ik me prima voelde en gisteren ben ik daadwerkelijk weer eens een stuk gaan wandelen. Ik heb vrijdag de termijnecho. Af en toe voel ik me ineens onzeker maar ik probeer mezelf steeds voor te houden dat ik geen reden heb tot ongerust en dat ik er bovendien toch niets aan kan veranderen.
Bij mij werd alles vrij abrupt minder na 8.4 weken/dagen. Dochter is nu 9 mnd oud Je hcg heeft tussen 8 en 12 weken zn piek gehad, waardoor de kwaaltjes minder worden. Het is heel normaal! Fijne zwangerschap verder!
Ook ik kan me aansluiten een mooie 1e echo gehad en sinds een paar dagen stuk minder klachten. (Heb vrijdag de tweede). Afgelopen zondag liep ik alleen maar te stralen op de 9maandenbeurs.. terwijl als ik een week eerder zou gaan ik hoogstwaarschijnlijk heel moe zou zijn na een uur wandelen. Ik denk idd dat het dus juist heel normaal is! En ik denk ook dat we nu even mogen genieten van geen kwaaltjes, want dat we over een week of 10 weer andere ongemakken gaan krijgen!
ik heb mijn hele zwangerschap geen kwaaltjes gehad en ben nu toch echt bijna 38 weken zwanger. als alles er goed uitzag hou daar aan vast. en niet op google lopen zoeken inderdaad ik deed dat ook en dat maakte me gek. nog gefeliciteerd met je zwangerschap