Hi meiden, ik ben erg benieuwd wanneer en hoe jullie bevallen zijn, spontaan of inleiden. Statistisch lijkt het mij interessant. Ben nu zelf vrijdag 35 weken en heb al wat voorweeen, al weet ik dat die niks zeggen. Ben benieuwd!
Ik ben met 41 weken gestript.. dit heeft effect gehad.. een dag later hadden we een zoon Heb het maar gehouden op spontaan..
Ik ben met 38+2 ingeleid de vorige keer. Ben nu net zo ver als jij, ook eind deze week 35 weken. Heb sinds 2 weken best vaak dat het rommelt of kramp soms, maar weet van de vorige keer dat serieuze ontsluitingsweeën wel heel anders aan voelen. Dus zegt niet zo veel...
Je mist wat opties.. zoals 40-41 weken Maar heb het voor de 1e ingevuld: 39+5, spontaan. De 2e met 40+3 semi-spontaan (gestript en later vliezen gebroken door vk)
Hier ook voorweeen gister in het ziekenhuis geweest en zeiden ze het. Ze hebben ook inwendig gekeken maar alles was nog dicht. Ben met de eerste ingeleid bij 38.4 weken ivm zwangerschapsvergiftiging.
Poll ingevuld voor de derde bevalling: 1e: spontaan met 38 weken 2e: spontaan met 41+1 weken 3e: spontaan met 39 weken Alle drie de keren ook nog thuis.
Klopt 42+1 staat er niet tussen. Hoop ook echt dat dit zo weinig mogelijk gebeurd. De rest staat er wel tussen. Best veel spontane bevallingen, heel goed! En dat 39-40 weken toch echt het meest gebeurd.. Nou ik kan niet wachten om eraan te beginnen (met oog op het eindresultaat hihi).
Bij onze zoon begonnen de weeën op 39+6 en ben ik 40+1 bevallen Bij onze dochter begon de bevalling op 39+6 en ben op 39+6 bevallen (tegen alle verwachtingen in, 55min voor uitgerekende datum) Edit: Bij m'n dochter had ik vanaf week 36 regelmatig voorweeen! Heeeel irritant want elke keer dacht ik jaaaaa om vervolgens in slaap te vallen en wakker te worden zonder baby