Hallo allemaal, Ik start toch maar even een nieuw topic. Ik zat te denken om een lodger bunker te kopen voor lekker in de kinderwagen. Maar wat is jullie ervaring? Zijn er hier mensen die er 1 hebben en wat vinden jullie er van... liefs meinou
Ik zit ook een beetje te twijfelen, maar dan meer over de lodger shelter. Die kan namelijk ook in de maxi cosi. Heb voor in de kinderwagen al een dekentje. En ik denk dat ik ook een dekentje ga gebruiken voor in de maxicosi, scheelt toch een heleboel geld
Ik heb in het verleden (met name toen Lodger nog niet bekend/nauwelijks verkrijgbaar was - inmiddels is er een heel groot aanbod aan Lodger spullen) heel vaak de Bunker cadeau gedaan aan jonge ouders. Bijna allemaal kwamen ze later bij me terug om te zeggen dat het een van de fijnste cadeau's was die ze hadden gehad. Met nog twee weken te gaan kan ik 'm binnenkort eindelijk zelf gaan testen.
hier ook een enthousiaste lodger gebruiker onze zoon is een winterkindje en vervoerde hem altijd in de kinderwagen in de lodger en dan lekker dekentje erover en toen het heel koud was nog kruikje erbij. (we hebben maar 1 auto en de hond moet toch worden uitgelaten he) meneer lag zaaaaalig nu gebruik ik hem nog als speelkleedje als we ergens naartoe gaan of als extra dekentje in bed
Wij hebben ook de lodger bunker... Kan nog niet zeggen hoe het bevalt Daar moet ik nog een aantal weken mee wachten.. Maar niets lijkt mij makkelijker en lekkerder voor de kleine
Het is één van de weinige dingen die ik voor kind nr. 2 heb aangeschaft. Hij beviel bij Jarissa zo goed dat ik er nu ook 1 voor Yinthe heb gekocht. Ik gebruik hem in de wagen (zie album), in de maxicosi (past prima, net als de Shelter), in de box, op schoot, later in de buggy. Eigenlijk overal dus. Ook bij doen van een dutje ergens anders. Heb je altijd 'thuis' bij je. Vond het zelf vooral een voordeel dat je je kindje thuis in de bunker in de maxicosi kan zetten, lekker warm de auto in. En dan vanuit de maxicosi in de kinderwagen ook nog in de Bunker. Je baby blijft dus in zn warme nestje.
In dit geval kan ik het niet laten om reclame te maken voor mijn site Link verwijderd.Ik verkoop namelijk wrappers voor 27,50! Ik maak ze zelf, dus er zijn ook mogelijkheden voor andere kleuren of combi's. Dat is niet de shelter- of bunkervorm maar voor de moeders die 'm puur voor de warmte willen gebruiken kan het nogal wat geld schelen. Ik hoop niet dat jullie het erg vinden dat ik dit vermeld! Groetjes, Sandra
Ik heb hm ook gekocht voor in de kinderwagen. Wij verwachten onze uk in januari dus ook in de koude tijd van het jaar en het lijkt mij een heel handig ding. Ik lees ook even verder mee naar de ervaringen van anderen hierover
Ik heb hem ook en vond hem erg fijn. Alleen hebben we hem niet lang gebruikt omdat het echt zo koud niet was en Louise op haar papa lijkt, altijd warm. Zoals mamatwan hoefde ik bij Louise (ook niet in de winter) te proberen want dat begon ze te krijsen van de hitte. Maar verder vond ik het een prima aanschaf, geen spijt van gehad!
Ik heb ook een bunker alleen vroeg ik me af of je dat "berevelletje" aan de binnenkant ook gebruikt? Kun je er wel makkelijk uithalen. Maar is het zonder dat binnenste gedeelte niet warm genoeg dan? In de wagen, in de herft/winter, buiten, zonder jasje/vestje?
Wij hebben hem ook en bevalt echt heel erg goed! je kunt het binnenste er heel makkelijk uithalen en dan is het vaak nog warm zat, hangt natuurlijk van het weer af, maar ook van je kindje.
Lynn, in de winter had ik het berevelletje er wel in als het echt heel koud was. Ik vind het een superding, ik wil er eigenlijk nog een voor de tweede.
ik heb hem ook,en ik vindt het zeker een aanrader. dévana was 4 maanden,toen ze niet meer in de wandelwagen kon. de voetenzak die bij de buggy zat,was veels te groot. heb toen ook een lodger bunker gekocht,en heb er geen moment spijt van gehad. ze heeft heel de winter lekker warm in de buggy gelegen.
Gisteren de stad in geweest. Weer veel complimenten gehad over de Bunker. Is soms zelfs zo 'erg' dat mensen wel wat positiefs zeggen over de Bunker maar niets over Yinthe! De binnenkant heb ik er alleen in als het echt heel koud is.
Hier ook iemand die erg positief is over de bunker, zou hem niet meer willen missen. Het berevelletje legde ik in de relax toen Leander nog kleiner was. Vond hij heerlijk. Zal even kijken of ik nog een foto heb.
Wij hebben de shelter gekregen van mijn schoonmoeder terwijl ik om de wrapper had gevraagd Zij vond dat je de wrapper ook wel zelf kon maken. Naja op zich is de shelter ook wel mooi. Moet ik maar iets anders bedenken voor in de kinderwagen