Hoeveel weken denken jullie dat ik ben. Ik keek net in de spiegel en schrok van mijn buikje. Heb het nog aan niemand verteld.
Bijna ben nu op de helft van 7de week. Dus het is normaal om al zo een buik te hebben in het begin. Had pas over een maand verwacht wat te zien.
Al heel lang lees ik mee op dit topic! En vond nu eindelijk dat ik wel mee kon doen Afgelopen zaterdag, 16 + 3
Mooi darmenbuikje Waarschijnlijk morgenvroeg niks meer van te zien en aan het einde van de dag wel weer.
Wauwwww mooi weer allemaal zeg Daniielle wat een lieve foto echt gaaf! Hier even een humor foto lekker scheef hangen, morgen 36 weken!
Ja hoor... moet je mij maar eens zien! Vandaag gemaakt met 11+5 weken Ik kreeg met 8 weken al opmerkingen over mijn buik. Kon het echt niet verborgen houden! Baby heeft gewoon veel zwemruimte denk ik had ook niet anders verwacht met pappa en mamma als duikers!
Eerste bijdrage! Merk tot nu toe alleen dat ik molliger wordt rond m'n middel en m'n billen. Oh ja en cupmaat erbij hihi. Erg benieuwd naar de ontwikkeling die komen gaat! Enne, prachtige buiken hier allemaal. Zo uniek en mooi!
Wauw, wat een prachtige buiken allemaal!!! Ik mis de mijne af en toe wel hoor Hier nog een tje van mijn zwangerschap..Hier was ik 37 weken Ben met 39.2 bevallen.
Mijn buik vandaag met 11 weken Gisteren termijn echo gehad en was dus idd verder zwanger Dus nu zeker een december kindje hihi.
Huh op je banner ben je verder dan op de buikfoto van gisteren. klopt je banner niet? wel een mooie toeter al