Prachtig mooie buiken dames! Ik ben jaloers! Ik zit nu op 17+3 maar er is nog maar heel weinig te zien, zodra ik ook een mooie buik heb post ik het hier 8)
Ik heb ook weer een foto vers van de pers! Ik heb alleen het idee dat het op het moment heel langzaam gaat... Deze van 2 weken geleden... Bekijk bijlage 101253
En van vandaag.... zie jullie verschil??????? *boven mijn navel lijkt het ietsjes naar voren te zijn gekomen* Bekijk bijlage 101255
wat een mooie buiken allemaal.... wil zelf ook snel een foto plaatsen, maar er is nog zo weinig te zien.. dat voor de tweede.. misschen als we de 20w over zijn dat we wat gaan zien, kom ik dan terug. In ieder geval is ons beebje wel goed te voelen!
Van 10 dagen geleden. Zal kijken of ik er vandaag nog 1 kan maken. GROOOOOT verschil namelijk. Bekijk bijlage 101472