Miffy, ben inderdaad erg trots, eerst leek het meer een vetrol maar nu is het echt een babybuik haha. Pris, dan zie je hoe snel je een ander beeld van mensen krijgt via internet hihi.
Tjee meiden, mooie buikjes weer zeg! Moest wel even wat pagina's bijscrollen! Zal ook weer eens een foto van mijn buik plaatsen.
ja je kijkt echt heel lief ernaar bij mij begint het trotse gevoel ook eindelijk te komen hoor zeker nu het zonder kleren er ook echt zwanger uitziet en ik wist wel dat je blond was, je hebt in het begin een foto gedeeld dat jullie op het strand waren toch???
Miffy, dan word het ineens zo echt hé als je in je blote buik ook een echte mama buik hebt . Ben ook echt heel erg gek op het ventje in mijn buik, hij laat me nu al zo lachen dat ik heel erg geniet van het moment dat ik hem nog niet hoef te delen hihi. Heb helemaal op het begin inderdaad een strandfoto gepost . Mooie buik Viev!
ja ik geniet er ook nog heel erg van hoor, heb ook heel vaak mijn shirt omhoog om mijn buik te bewonderen en om de bewegingen enz te zien ik vergeet een hoop, maar stiekem onthoud ik ook nog een hoop gelukkig
hier ook idd!! en zo lief laatst zat mn vriend met zn handen op mn buik.. ogen dicht en geconcentreerd voelen en als de kleine dan lekker begon te schoppen dan verscheen er een glimlach van oor tot oor op zijn gezicht ze enorm lief!!
Lieve meiden, ik wil jullie bedanken voor jullie steun en super lieve woorden, maar ik ga mezelf even afmelden van dit topic. Ik hoop in de toekomst weer deel uit te mogen maken van dit heerlijke topic. Nogmaals dank allemaal! -x- MissQ.
Prachtige buiken weer Ik zit ook graag met blote buik,heb het idee dat beebje dan nog dichter bij is ofzo MissQ,ik wens je echt alle goeds voor de toekomst!
Wat een mooie buiken weer! Ik ben hier niet vaak dus heb net veel mooie buikfoto's teruggekeken! Ik kan uiteraard niet achterblijven met mijn tweelingbuik, nu 30e week, en ik ben nu al net zo dik als bij mijn dochter op het eind...
Wauw, wat een hoop mooie buiken!! We zijn nu echt 'ballonnen' aan het slikken maar ja, de tijd vliegt ook voorbij! &missq ik wens je het beste en een mooie toekomst!