Thanx IMD,Bianc en Essygirl! IMD: mooi buikje heb je! Die foto met dat witte jurkje is ook mooi, zie je je buik echt heel erg goed zeg, mooi! Danielle: inderdaad een mooie buik!
photoshop ik moet allen wat nauwkeuriger werken als ik het voor de kaart zou doen want dit is effe snel 5 minuten werk.. Is gewoon een hobby maar ben nog geeneens erg goed erin, er zijn mensen veel beter als mij hoor
ik heb hem ook gewoon ali illegalie maar die metamorfose foto's heb ik gewoon online gemaakt he op taaz.com kan je jezelf metamorfose geven, maar die buikfoto's heb ik zelf gedaan!
gaaf joh en dan ga ik ook even ali illegali zoeken vanavond had vroeger dat programma op mn pc en vond t ook altijd leuk
wow imd wat een buik met 17 weken joh! Ik ben 30 weken en heb zo'n buik..denk zelfs nog iets kleiner hehe. Wat een verschil dan he..
het is weer zondag tijd voor een nieuwe foto (gemaakt in de nieuwe babykamer, foto's daarvan volgen later..) rara wat word het
ja lekker roze he je word zowat scheel als je erin staat dus voor de rest niet al teveel meer in, nog wat gezelligheidsdingetjes maar verder niets... (behalve een mooie baby haha)