Ja bij mij is de papa ook helemaal trots hoor! Ik heb gisteren voor het eerst een positiebroek gekocht, dat zit echt heeel erg lekker!
ja het kan echt een verademing zijn zo'n broek als je uit je broeken groeit en is zoiezo leuk toch, heel speciaal voel je je erin (al moet je soms even wennen aan het modelleke) Ik heb mijn 25 weken collage weer gemaakt , speciaal op de babykamer die al helemaal af is (op wat kleine shopdingetjes na dan hihi)
Mooie collage! mooie buik heb jij ook zeg! En wat een leuke babykamer, wij gaan vanmiddag de commode opzetten alleen hebben wij geen aparte babykamer maar dat komt bij de 2e wel. en idd positiebroeken zijn echt heel fijn want ik heb alleen maar heupbroeken en die pas ik echt niet meer of met moeite maar dan doet mn buik pijn. Heb gelukkig tijdje terug 2 broeken 1 maat te groot gekocht en zijn geen heupbroeken dus die pas ik nu nog eventjes.
Hey meiden Morgenochtend 10 voor 10 krijgen we onze 12-weken echo en dan zal ik gelijk weer ff een buikfoto maken Hoe is het met iedereen? Heb mooie buikkies voorbij zien vliegen Liefs Tijgertje23
IMD wat een geweldige collage en buik! Super! Alle andere meiden ook super buiken hoor! Heel mooi! Ik kom denk ik volgende week weer met een buikfoto...geniet tot die tijd ff lekker weer met jullie mee!
Vandaag de 20 weken echo gehad, alles is OK en in mijn buik zit een meisje! Mijn derde dochter, ben helemaal in de wolken, voor vriendje even wennen na 2 jongens hihi
Heb ook een laatste foto geplaatst, buikje na 9 dagen... Wel ff wennen hoor die dikke buik weg, maar ook wel weer lekker!
Wow, als mijn buik na 9 dagen er weer zo uitziet... Jeetje! Netjes hoor. Het maakt me niet zo heeel veel uit, maar dit zal een hoop meiden wel geruststellen Dat wordt wel weer een bikini van de zomer denk! Ik zal ook snel weer een foto maken, laatste die ik hier had geplaatst was 24 weken, ben nu bijna 28 en hij blijft maar groeien Morgenavond ga ik foto's maken met oud en nieuw, dus dan zal mn buik er ook maar aan moeten geloven haha.
Owww BIANC, wat een prachtig mooie baby (echt een mooie, geen lieve, als is ze vast heeeel lief ) en wat een buik aaaargh om stikjaloers op te worden, dat wil ik straks ook!
Juffie mooie buik zeg, helemaal naar voren! Janneke lekker die buik showen vandaag, we willen foto's zien! Majkuh, jou buik blijft geweldig, blijf het zeggen haha! Zit hier helemaal te glunderen om de complimentjes hihi Jordan is ook echt een mooi meiske! Ja die buik he... sta ervan te kijken hor, voor de zwangerschap zat er meer spek aan haha maar de kilo's vliegen ervan af! Was 7 a 8 aangekomen nu al bijna 13 kwijt... en doe er niets voor! Dus ladies, wij liggen van de zomer met z'n allen in een super kleine bikini op het strand hihi Fijne jaarwisseling alvast!