Nu ik 22 weken zwanger ben, merk ik dat mijn huid heel anders is geworden. Voorheen had ik een mooie egale teint zonder bultjes, puistjes en andere zaken. Dat is nu wel anders; puistjes, jeukerige bultjes en het meest vervelende; rode vlekken. Het ziet er dus niet uit. Ik ben op zoek naar een basis make up die dat rode wat egaliseert en mij een wat meer egale, frisse teint zal geven. Ik ben van nature heel licht en gebruik normaliter als basis de creme van Max Factor gecombineerd met dagcreme. Is er iets wat natuurlijk lijkt en toch die rode vlekken verminded?
Hier dezelfde huid in mijn zwangerschap! Een maand geleden was het echt op z'n ergst, ik baalde er vreselijk van. Ik merkte dat het alleen maar erger werd als ik mijn huid probeerde te verstoppen onder make-up... Dus heb ik maar even flink geinvesteerd in goede basisproducten. Het 3 stappen systeem van Clinique helpt bij mij vrij goed. Twee keer per dag het hele riedeltje: zeep (nummer 3 voor gemengde-vette huid), lotion (ook voor vette huid) en dan de moisturizing gel. Als klap op de vuurpijl nog de superdefense dagcreme (ook vette huid) erop... Om het geheel toonbaar te maken heb ik nu alleen nog een beetje getinte dagcreme nodig (Tintje Zacht van Nivea). Liefs Monique
Ik heb altijd al zo'n huid - nu in mijn zwangerschap ook. Ik gebruik zachte reinigingsproducten van de schoonheidsspecialiste, ook mijn dag- en nachtcrème komen bij haar vandaan. Net als de dames bij Douglas kan een schoonheidsspecialiste je adviseren over de verzorging van je huid. Om mijn huid te egaliseren gebruik ik Normateint van Vichy. Deze foundation is speciaal voor de onzuivere huid. Hij is goed dekkend, niet vet (maar droogt ook niet uit) en blijft lang zitten. Kortom ik ben er erg tevreden over!
Ik ben ook ontevreden over mijn huid. Niet dat ik ineens een slechte huid heb gekregen, maar ik merk wel dat ik een lastige huid heb gekregen. Droge schilfers, rode vlekjes.. Heb PC-L-E creme van Biodermal aangeschaft, die gebruik ik nu al een korte tijd. Maar echt SUPERtevreden ben ik niet. Vichy Normaderm is denk ik toch het beste. Grappig genoeg zegt iedereen dat ik er zo stralend en goed uitzie. Gisteren een vriendin: Je haar is zoooo mooi nu, het lijkt gewoon bijna nep! Ik dacht: Huh? Maargoed, ik ben er wel achter dat je jezelf anders ziet dan anderen dat doen
ik heb ook hetzelfde probleem, maar dan alleen op mijn schouders en rug. In mijn gezicht heb ik ook af en toe wat puistjes, maar ik gebruik al jaren een systeem dat ik je echt kan aanraden: ik heb wat geëxperimenteerd met het 3 stappen plan van Clinique en de producten van Vichy en dit is voor mij de beste combinatie: 1. Verwijder make-up met een product naar eigen keuze 2. Reinig vervolgens je gezicht met de gezichtszeep ´Anti Blemish Solutions´ van Clinique (kost ongeveer 17 euro geloof ik? maar je doet lang met deze zeep) 3. Gebruik vervolgens de dag/nachtcrème Normaderm van Vichy (kost ook iets van 16 à 17 euro geloof ik) Als je tussendoor nog last hebt van puistjes, dan adviseer ik er de ´spot-gel´ op te doen van Anti Blemish Solutions van Clinique (kost ongeveer 15 euro). Alles bij elkaar misschien niet goedkoop, maar het werkt wel! Als je ECHT een paardenmiddel nodig hebt, dan kun je bij de apotheek nog Benzac (Benzoylperoxide gel) halen. Dat is vrij goedkoop en werkt goed, maar ik ben zelf wat voorzichtig met het gebruik hiervan tijdens de zwangerschap. Op de verpakking staat overigens dat het wel moet kunnen tijdens zwangerschap hoor. Hopelijk heb je iets aan deze tips. Groetjes, Dovaca
Benzac NIET gebruiken tijdens de zwangerschap hoor dames! Volgens mijn huisarts is het niet goed voor de baby. Ik heb nu een andere gel, Eryacne, die bewezen wèl veilig is tijdens de zwangerschap. Kwestie van eventjes naar de huisarts tijdens het spreekuur als je vindt dat je te veel pukkeltjes hebt.
ik heb nu ok al last van pukkels, droge huid rode vlekken. ik doe af en toe een gezichts masker. werk heel goed. Nu kan ik gewoon mijn eigen merk gebruiken.
Oh, is het gevaarlijk dan? Ik heb het in het begin wel eventjes gebruikt. Bij de apotheek hebben ze me ook meerdere keren verteld dat het geen kwaad kan.
@ Dovaca, het is vrij verkrijgbaar bij de apotheek. En daar zeiden ze desgevraagd dat het geen kwaad kan bij een zwangerschap, ik heb het gevraagd toen ik zwanger wilde worden. Toen ik zwanger bleek te zijn ging ik toch eens naar de dokter en vroeg ik om iets dat beter werkte tegen de puistjes, de dokter schrok toen een beetje toen ik vertelde dat ik Benzac gebruikte. Volgens haar is het wel degelijk schadelijk voor de baby. Gelukkig werkt Eryacne ook iets beter
Wat fijn al die reacties, ik wist dat ik niet de enige zou zijn Qua huidreiniging heb ik de juiste spullen wel in huis (ik gebruik veel van Weleda) en die bevallen goed, maar het rode wil niet weg en daar wil ik best mee leven, maar welke make up is daarin goed dekkend? Ik heb het idee dat mijn Max-factor (die ik altijd wat verdun met de dagcreme) niet voldoende camoufleert zeg maar. Dus ik zoek op zich geen tips om te reinigen, dat doe ik met Welede reinigingsmelk en lotion en scrubben doe ik met nivea, dat gaat prima, maar het gaat dus puur om de dekking; geen schilderspalet, maar een natuurlijke en frisse uitstraling zónder rode vlekken!
@ Justme1974, ik raad je (nogmaals) de foundation Normateint van Vichy aan! Dekt goed, zonder een 'schilderspalet-uitstraling' te veroorzaken. De foundation is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Ik heb zelf een huidskleur waarbij geen enkele foundation voldoende past (naar mijn zin) en ik meng daarom twee kleuren Normateint door elkaar (kleuren 15 en 25). De Normateint foundation lijkt prijzig (rond de 18 euro per tube meen ik me te herinneren) maar je doet er heel lang mee. Ik heb mijn twee tubes 10 maanden geleden aangeschaft en ze zijn voorlopig nog niet op.
Ik had vroeger een erg slechte huid. Ook heb ik een opleiding tot visagiste gedaan. Ik gebruik maar zeer zelden foundation bij melzelf. Dit omdat ik het er vaak toch niet natuurlijk genoeg uit vind zien. Na veel experimenteren ben ik er achter gekomen dat het volgende het beste voor mij werkt: Ik gebruik een goede vloeibare camouflage `stick` maar dan niet zo´n lippenstift model, deze zijn te vet. Iets wat je met kwastje oid op moet brengen. Dit doe ik dan op rodere plekjes en puistjes ed. (Let goed op een kleur, beter ietsje lichter dan je eigen huidskleur, laat je desnoods in de winkel helpen) Ik heb deze van Gemey Maybelline, maar deze is niet overal te koop volgens mij? Hierna breng ik met grote kwast een laagje transparante LOSSE poeder aan. Ik gebruik deze van Clinique, deze vind ik het fijnst! Hierdoor krijg je echt een mooi egaal resultaat zonder foundation over je gehele gezicht te moeten gebruiken. (en het is ook nog eens minder werk!) Succes
mijn huid is nu weer wat beter geworden, maar ik merk dat ik zo slecht tegen oogmake up kan.. altijd al een beetje gehad, maar als ik nu mascara op heb gehad lijkt het de volgende dag alsof mijn ogen in de brand staan.. gebruik dus niet zo veel op dit moment.. gooi het maar op natuurlijke schoonheid!
ik heb ook een hoop gedoe met mijn huid..puisjtes vlekjes enz enz niksc scjint te helpen. nu gebruik ik maar de foundation van max factor. ziet er allemaal moooi uit nu maaruuuh ja het is nit echt goed voor je huid vooral nu het geirriteerd is....
Ik had er in het begin van de zwangerschap ook ENORM veel last van. Mijn hele gezicht zat opeens onder de rare harde onderhuidse pukkeltjes. Leek wel een allergische reactie. En daarna kreeg ik ook grotere pukkels en ontstekingen in mn nek en op mn rug. Gelukkig zijn die op mn rug en nek weggetrokken en die kleine pukkeltjes zijn weggegaan nadat ik Tea tree wasgel en dag/nachtcreme tea tree van de kruidvat gebruikt heb tweemaal per dag. Echt een wondermiddel Ook rode vlekjes worden er heel snel minder door en trekken gewoon weer weg. Heb vandaag zelfs de scrubcreme ervan gehaald omdat ik er zo blij mee ben. Verder gebruik ik foundation van Loreal paris true match en compact powder van de hema.
Kan ik die foundation van Vichy bij de apotheek kopen? Ik kende 'm niet, kende alleen Normaderm! Ik ga 'm zeker uitproberen. Ik heb nu van L'Oreal de True Match, maar die vind ik vrij dekkend. Vooral nu de zon weer begint te schijnen wil ik een lichter spulletje op m'n smoeltje!
@ Miffy77, Normateint is ook van Normaderm En je kunt het inderdaad bij de apotheek kopen. De foundation heeft een UV-beschermingsfactor 15 dus je kunt er mee in het zonnetje!
ik heb L'oreal face powder.. True Match. Is lekker licht en minder heavy dan foundation, dat wordt altijd zo snel vettig en zwaar. Poeder dekt niet echt, maar het geeft wel die matte finish. Een beetje frisse blush op de wangen en voila...