Hallo dames, Met alle rondvliegende virussen pikt volgens mij bijna iedereen wel iets mee.. Mijn dochter is vorige week ziek geweest. Begon in het weekend met spugen en daarna alleen nog slecht drinken. Ik zelf werd ook vorige week ineens misselijk. Geen spugen, diarree, koorts, maar alleen misselijk. Helaas tot op de dag van vandaag nog steeds dat het in vlagen ineens flink raar wordt in mijn buik. Hier meer mensen bij wie de buikgriep zich alleen uitte in misselijkheid? Of moet ik gaan denken aan andere oorzaken... (die overigens erg onwaarschijnlijk zijn) Groetjes!
zou best kunnen hoor. als ik buikgriep heb dan ben ik alleen misselijk. en als het heel erg is, spugen erbij. maar nooit diarree of koorts.
even gespiekt euh gevalletje onzeker inderdaad bij 1st foto zeg ik ja de rest is te onduidelijk en zeg ik nee, spannend hoor.
pasgeleden heeft hier iedereen de buikgriep gehad maar bij iedereen zag het er net anders uit. Ik ben ruim een week misselijk geweest met wat krampen maar niet spugen en ook geen diarree terwijl de jongste met tussenpozen veel moest spugen . Ik ben/was zeker weten niet zwanger
Hier ook een virus geweest waarbij mijn vriend alleen maar misselijk was.... Overal en altijd heerst er iets dus zou zomaar kunnen.
Voornamelijk erg irritant.. Ik HAAT misselijk zijn! Ben als de dood om over te geven en als ik misselijk ben kan het mijn gedachten vreselijk beheersen
Ik heb al 18 jaar niet meer overgegeven maar heb wel al een aantal keren buikgriep gehad en was ik gewoon lekker de hele dag kotsmisselijk Ik vind misselijk zijn zo vreselijk!