waarom zo vroeg de termijn echo

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door mama van 2 kids, 27 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mama van 2 kids

    mama van 2 kids Actief lid

    18 apr 2011
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat voel ik me nu onzeker zeg....
    Ik heb met 9 weken en 4 dagen de 2e echo gehad en deze was goed. en dat was al de termijn echo!!! nu krijg ik pas met 15 weken weer een echo, en dit maakt me zo onzeker. wie zegt nu dat alles goed is. het maakt me gewoon extra onzeker omdat we het gisteren tegen de laatste familieleden hebben verteld. maar ik weet helemaal niet of het nog wel goed zit. waarom krijg je al zovroeg een termijn echo?

    ik moest dit even van me afschrijven.

    Groetjes
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    15 dec 2010
    2.663
    0
    0
    Hallo,

    Het verbaasd mij eerlijk gezegd dat je bij 9+4 weken al een termijn echo hebt gehad, want de richtlijn om de uitgerekende datum te bereken is echo tussen 10-12 weken, dat word termijn echo genoemd.
    Word er een kloppend hartje gezien is de kans op misgaan een stuk kleiner.
    Blijf je onzeker neem dan contact met je verloskundige op want vanaf 12 weken kan er ook met de doptone naar het hartje geluisterd worden en ben jij weer gerustgesteld.

    Groetjes Ineke
     

Deel Deze Pagina