Hallo dames. Hebben jullie dat ook dat je geen moment kunt gaan zitten als de kleine kruipt, meteen aan je benen hangen en op schoot willen. Om er vervolgens weer vanaf te willen, enz. Erg vermoeiend.. Moet ik consequent zijn en zeggen dat ze moet gaan spelen?? Ze zet me een keel op dan!!:x Wat doe ik verkeerd..
Je doet niks verkeerd hoor is echt de leeftijd!! Gaan heerlijk op onderzoek uit, lang spelen kunnen ze op die leeftijd nog niet. Zou wel een vaste tijd aanhouden om ze lekker in de box te stoppen heb je zelf ook even je handen vrij.
@Mineke, ja dat doe ik ook. S ochtends na het eten sowieso. Maar ze wil niet meer zo erg.. En dat los ik dus niet op door haar er uit te halen, zie eerste post. Het gekke is, als ik zondagochtend naar de kerk ben en ik kom terug bij mijn man, zit ze er nog STEEDS in?! Ook mijn moeder als ze oppast van 8.00 tot 13.00u zit ze het grootste gedeelte van de ochted erin.. Hoezo bij mij zo vervelend.. daar baal ik weleens van.. Ik krijg verwijten dat ik haar altijd haar zin geef enzo maar dat wil ik niet!!
Vreemde ogen dwingen, heb ik hier nog steeds dat ze beter naar mijn man luistert. Hier is ze al wat ouder en is ze echt stierlijk in de winkels, gaat ze met oma mee is ze poeslief!! Vorige keer gingen we samen keek mijn moeder echt haar ogen uit dat ze zo'n draak is. Dus een gerustelling hier is het ook. Ze zijn gewoon super slim!! En geloof niet dat je haar verwen maar is gewoon moelijk om zo'n zeuerend meisje in de box te weerstaan, je gaat toch overstag op den duur!!
Heel herkenbaar! Zolang ik bezig blijf is het geen probleem, maar als ik ga zitten...! ik hoef er nog maar aan te denken of de stoel te verschuiven en hoppa, daar is meneer . Ik doe het een beetje van allebei. Soms mag hij bij mama op schoot om even mee te kijken wat ik doe (boodschappenlijstje maken, krantje lezen, etc. etc. hij moet zich dan wel een beetje gedragen anders gaat ie weer op de grond). Een andere keer is het echt niet handig en dan zeg ik dat ook. "Je kunt nu even niet bij mama zitten, ga maar even spelen". Hij begint dan vaak wel te drammen, maar dat negeer ik. Raakt hij niet uit die drambui, dan help ik hem even iets anders te zoeken. Maar Lucas is wel wat ouder dan jouw kindje, dus ik weet niet of dit voor haar al zou werken Proberen kan allicht!
@ Mama Marije, herkenbaar. Zodra ik ga zitten heeft mijn dochter er ook genoeg van. De momenten dat zij rust, zijn ook mijn rust momenten. Is zij wakker? dan vouw ik de was, ga ik stofzuigen, afstoffen, opruimen, bedden verschonen enz enz. Zolang ik maar bezig ben vindt ze alles leuk en vermaakt zij zich wel. Beetje helpen of gewoon kijken. En oke, soms werkt dit ook niet hoor. Dan wil ze gewoon met mij bezig zijn. Prima dan komt de was wel na het volgende slaapje.