Met hoeveel weken hadden jullie een geslachtsecho ingepland, of hebben jullie gewacht op de 20 weken echo? Ik kan vanaf 15 weken inplannen (65euro dr papa) Vanaf 16 weken (35 euro ergens anders, bij een verloskundige praktijk.) Of de 20 weken echo. Ik ben wel heel nieuwsgierig en willen graag voor de 20 weken nog even spieken & dan gelijk een geslachtsbepaling laten doen. Ik neig naar diegene vanaf 16 weken. Iemand bekend met eerder een geslachtsecho laten doen? Liefs
Wij hebben het bij de eerste bij 15+6 laten doen en bij de tweede bij 15+2. Het echobureau waar wij naar toe zijn geweest doet het vanaf 14 weken. 65 vind ik best duur. Wij hebben er zelf 40 voor betaald.
Wij hebben het met 16+4 weken gedaan en het geslacht is bevestigd met de 20 weken echo. Ik lees hier op het forum echter wel goede verhalen over DR. Papa...
Wij tot 20 weken schacht gewacht. Voor het geld van de pretecho kan je weer heel wat leuk kleertjes kopen
Mijn collega was inderdaad ook naar dr papa geweest en hij had heel duidelijk alles laten zien met 17 weken, hersenkamers etc ze was zeer tevreden. Ik wilde daar ook graag heen maar aan de andere kant twijfel ik of ik niet beter een week 1,5 moet wachten en dan gewoon een 2d echo laat doen bij de andere Echopraktijk.
Dr papa kan trouwens vanaf 12/13 weken, maar twijfel of hij het dan wel correct heeft vandaar dat ik vanaf 15 weken had neergezet.
Ja belachelijk hea, 65 euro kost een 2d geslachts echo bij dr papa in amsterdam. Bij de andere praktijk hier in de omgeving is het volgens mij 35 of iig dat moest ik voor een losse echo met 9.2 betalen. (Ik dacht me te herinneren dat een geslachts echo 45 was) Is dr papa niet mega commercieel? Ik twijfel omdat ik gewoon heel nieuwsgierig ben haha Maar denk dat ik voor die van 16 weken ga (35/45 euro)
Ik heb met 14 weken 50,- en kreeg daarbij ook korting als ik dezelfde zwangerschap weer zou komen. Daarnaast zou ik terug mogen komen als het geslacht nog niet 100% goed te zien was of als ze er verkeerd voor lag.
Wij gaan maandag, 40 euro voor 15 minuten, 6 foto's en 15 foto's op cdrom... Oh ja en ik ben maandag 16+2, ze doen het vanaf 16 weken. Vind 65 euro erg veel geld voor een 2D echo van een kwartiertje... Oh ja, vergeten, we krijgen 15 euro korting op de 3D echo straks (die we sws willen doen rond de 24 weken denk ik) doordat we deze echo nu doen ook leuk meegenomen!
wij met 15 weken en 1 dag... duidelijk een meisje! de week daarna bij de controle laten bevestigen.. die middag roze behang gehaald hihi
Wij ook met 14.3 in Lommel voor 35 euro. Vond het een beetje een aparte vrouw, maar ze was wel duidelijk: een meisje. Met de 20 weken echo is dit bevestigd
Met 16, 18 weken bij echopraktijk de linde voor 25 per keer. Laatst terug geweest voor een uitgebreidde 3D echo op dvd&usb incl fotos voor 110 Vind dat je daar echt waar voor je geld krijgt en ben erg tevreden!
Zo! Wat een prijzen zeg... ik vind het persoonlijk zonde geld en had gewacht tot de 20 weken echo. En al helemaal bij echo's van rond de 12/13 weken, want dan is het eigenlijk een gok... Houd er rekening mee dat de échte zekerheid omtrent het geslacht pas komt na de geboorte