4 dagen voor NOD getest

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Irene, Feb 11, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Irene

    Irene Fanatiek lid

    Dec 1, 2006
    1,034
    0
    0
    Ik heb vandaag (4 dagen voor NOD) getest en het was echt super negatief. Nou heb ik spijt dat ik het gedaan heb. Ik heb getest met Matcare testen en in de bijsluiter stond dat het 4 dagen voor NOD kon, dus dacht ik waarom ook niet. Ik heb overigens niet getest met ochtendurine. Mijn vraag is nu, is er nog een (grote) kans dat ik over 4 dagen of langer wel een positieve test krijg. Of is dit gewoon een slecht teken. Mijn vraag is dus eigenlijk hoeveel ik
    me van deze test aan zou moeten trekken. Ik ben er toch wel erg verdrietig van geworden, had zo gehoopt dat het raak was deze keer.

    Groetjes Irene
     
  2. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    Sep 25, 2006
    6,432
    5
    38
    Hoi Irene,

    ik wil je aanraden niet meer vóór je NOD te testen. Het gehalte aan HcG is in veruit de meeste gevallen gewoonweg nog niet voldoende om een positieve test te krijgen! Wacht gewoon je NOD af en je kunt daarna dus eventueel nog heel goed wel positief testen.... Even afwachten en duimen dus!

    Groetjes Brigitte
     

Share This Page