ik heb vanavond na het eten een blik ananas open getrokken en de helft op gegeten. nu heb ik een enorme buikkrampen mijn buik trekt helemaal samen ben er misselijk van of is dit een harde buik? ik mag toch gewoon ananas eten???
Voor zover ik weet mag je gewoon ananas eten hoor.. Alleen zou je bij een verse ananas het hart niet moeten eten, want dat zou weeen op kunnen wekken.
Hoi, Volgens mij is het zo met ananas dat het de bevalling niet opwekt, maar als de bevalling begonnen is dan kan VERSE ananas het wel versnellen. Ik denk eihenlijk dat je krampen hebt van het fruit zelf, niet ivm je zwangerschap. Deze link heb ik nog wel gevonden van ZP http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap/138344-ananas-niet-2.html Groetjes Claire!
Het is algemeen dat als je (citrus) fruit eet en zeker uit blik dat dit laxeert. Ananas is daar een goed voorbeeld van. Kan dus zijn dat je net wat teveel ervan gehad hebt en dat je maag even van streek is en dat je daarop reageert met harde buiken. Als je het niet vertrouwt zou ik gewoon even de vk bellen, daar zijn ze voor. Je mag wel ananas, alleen zeggen ze dat het hart van een verse ananas weeën op zou kunnen wekken. Maar dat is dit dus niet
Zowiezo moet je trouwens het hart van een annanas niet eten net als dat je hem heel goed moet schillen, gezien sommige mensen van de ogen en het hart een akelige alergische reactie kan krijgen Het zou best wel kunnen zijn dat je gewoon misselijk bent geworden van de grote zoete/zure hoeveelheid
bedankt allemaal, nog nooit veel last van gehad maar ja misschien gewoon van de vrucht op zich. ga naar bed hopen dat het snel overgaat