Buikpijn, maar geen bloedverlies...

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Lovelylonnes, 10 mei 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovelylonnes

    Lovelylonnes Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.208
    1
    0
    Nagelstyliste en incassomedewerker.
    Ik weet t ff niet, ben morgen 5 weken maar heb al vanacht een lichte buikpijn, alsof ik ongesteld ben...

    Hebben jullie dat ook gehad? De pijn is niet heel erg ofzo maar hij is er wel en dat maakt me ongerust...
     
  2. Lilith

    Lilith Fanatiek lid

    6 feb 2006
    1.848
    0
    36
    Hoi hoi,

    Dat is heel normaal. Ik heb het ook nog steeds, maar vooral toen ik net zwanger was. En bij mijn vorige zwangerschap had ik het ook. Het gevoel dat ik enorm ongesteld moest worden. Je hoeft je echt geen zorgen te maken!
     
  3. R1lana

    R1lana Fanatiek lid

    24 mrt 2009
    4.465
    0
    0
    Huisvrouw
    Venhuizen
    Ja ik heb het ook gehad, zo lang er geen bloed bij zit zou ik
    me niet teveel zorgen maken
     
  4. Lovelylonnes

    Lovelylonnes Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.208
    1
    0
    Nagelstyliste en incassomedewerker.
    thanx,
    weet het niet meer van de vorige...

    Kan ik een onbezorgde moederdag tegemoet!
    (ontbijtje heb ik al gehad, lief he!!)
     
  5. Lovelylonnes

    Lovelylonnes Fanatiek lid

    3 jul 2007
    2.208
    1
    0
    Nagelstyliste en incassomedewerker.
    oh dames ik kan gewoon niet genieten...
    zit constant te voelen of mn borsten echt wel gevoelig zijn en of mn reuk vermogen echt zo sterk is....
    pfff is dee angst wel normaal!?!??!ik kan pas 9 juni terecht bij de gyn!!
     
  6. machsdoch

    machsdoch Actief lid

    8 jan 2009
    485
    0
    0
    Ja! Dat had ik ook! Steeds voelen of mijn borsten nog pijn deden.. Maar ik denk dat iedereen dat gevoel wel heeft in het begin van de zwangerschap :) Misschien is je lichaam gewoon wat in de war ;)
     
  7. miffy79

    miffy79 Lid

    15 apr 2009
    52
    0
    6
    Interieurarchitectuur
    Ja, dat had ik ook in het begin.
    Constant zeurderige buikpijn en ik rende ook tig keer per dag naar het toilet om te kijken of ik niet tóch ongesteld was geworden. Werd echt helemaal gek van mezelf.
    Ik was ook blij dat ik uiteindelijk na 12 weken een echo kreeg. Toen zagen we een mooi kloppend hart en toen pas was ik gerustgesteld.
    Dus meer mensen hebben er last van. Het is alleen erg lastig voor jezelf. Iedereen kan wel zeggen: niet zoveel zorgen maken, het komt wel goed. Maar als je je eenmaal angstig voelt is het heel moeilijk dat gevoel weg te krijgen.
     

Deel Deze Pagina