Hallo allemaal Ik vind het wel lastig wat je wel en niet mag eten.. Ik heb een goede standaard lijst op het internet gevonden, dus kom er al aardig uit...maar soms heb je van die dingen dat je denkt? Mag dat?? Lijkt me leuk om hier ervaringen erover te wisselen..het wiel hoeft tenslotte niet telkens opnieuw uitgevonden te worden Ik heb bijvoorbeeld dat ik denk, mogen de toetjes van mona nog wel?
Waarom zou je geen monatoetjes mogen eten? Die zijn heerlijk Ik heb de app zwanger&eten, super handig!
Ja omdat er ook eieren in zitten haha..daarom de vraag 😃 En ja ze zijn heerlijk, wil ze niet missen..hahaha Ohh die app ga ik eens even opzoeken
Gezien t feit dat ze vrij lang houdbaar zijn denk ik dat t wel goed bewerkt is, anders was t niet lang houdbaar. Ik eet ze iig wel
Overleg het even met je verloskundige.. Ik moet zeggen dat ik merk dat iedereen er anders over denkt. Ik mag van mijn vk geen verpakte vis, rauw vlees en ongepasturiseerde kazen. Ik eet dus wel gewoon Sushi bijvoorbeeld van een goed restaurant, maar ik weet dat er zat meiden zijn die dit absoluut niet doen.
Okay, ja ik had dus eentje waarop een korte houdbaarheidsdatum stond dus vandaar de vraag Nou kan ik er dus mooi van smullen Dat is het ook he, de een zegt zus de ander zo... Ach ja, vond het wel leuk om er een topic over te openen
Je mag wel eieren, moet zelfs ivm eiwit voor groei van botjes! Als het ei maar niet rauw is en in kant en klare toetjes zitten naar mijn idee geen rauwe eieren. Mijn vl raadde aan om de website van het voedingscentrum te checken want volgens haar wordt er veel te streng gedaan af en toe. Daar kan je exact zien wat je wel en niet mag
Gewoon t beslag van de cake bakken en daarna lekker eten! Er zijn inderdaad zoveel wisselende verhalen dat je soms door de bomen t bos niet meer ziet.
Het is ook best wel lastig. Mona toetjes mogen evengoed wel. Als je het over sommige dingen niet zeker weet zou ik het bij de VK navragen. Ik vind het op het moment ook wel moeilijk omdat ze bij mij zwangerschapdiabetes hebben vast gesteld. Dan moet ik er helemaal op gaan letten wat ik wel en niet mag nemen. Dan wordt het helemaal beperkt haha.