Ik heb 2 jongens en heb altijd gehad in de zomer dat ik geen leuk hoedje of petje kon vinden. Weet iemand wat leuks? Ik zie veel leuks voor meisjes, maar voor jongens zijn het vaak van die domme hoedjes of petjes. Het moet wel vast kunnen want anders trekt hij het van ze hoofd. Het is voor mijn jongste zoontje. Alvast bedankt!!
Ik lees mee. Ik heb hetzelfde probleem. Zonnehoedjes vind ik sowieso afgrijselijk. Voor meisjes vind je af en toe wel wat schattigs, maar voor jongens.... Als ik eens wat moois zie kan ik het beter in alle maten kopen. Probleem opgelost voor de komende jaren
Zeeman! Blauw met witte sterretjes. Heb ik laatst gekocht voor mijn jongste zoon. Kan vast d.m.v. een soort touwtje.
Hoe wil je hem vast kunnen zetten? inderdaad met touwtjes? Wij konden ook niks vinden maar uiteindelijk bij de hema een donker blauwe.. kan alleen niet vast...
Ik had vorig jaar voor mijn zoontje een zomerhoedje van spijkerstof, gekocht bij de H&M. Met touwtjes eraan om onder de kin vast te knopen. Voor een jongen vind ik een bandana trouwens ook heel leuk. lekker stoer.
Ik heb deze: Product Detail | H&M NL Vind deze ook erg gaaf: Product Detail | H&M NL Product Detail | H&M NL
ik vind hoedjes voor een jongen sowieso echt niet kunnen maar ik heb dus verschillende petjes en een superstoere bandana van rainbowbabies
Hier alleen petjes (z8/h&m/primark) Heb in Barcelona zo'n Frans petje gekocht, krijg ik veel complimenten over (staat hem echt zoooo schattig en stoer tegelijk) Zomerhoedjes trok hij hier meteen af en ik vond het hem ook niet staan..
Nee maar een verbrand hoofd ook niet echt.... Hij trekt bandana's van zijn hoofd, dus tja wat moet je dan. Heb liever zo'n stom hoedje dan dat Vind ze zelf ook niet mooi maarja Die van de h en m, vind ik echt niks, sorry Die van stoer vind ik wel leuk, beter dan al die suffe gestreepte hoedjes die ik tegenkwam hihi Ik ga ook even bij de Zeeman kijken, bedankt voor de tip!
Ik heb dit jaar deze genomen voor mijn zoontje, kon vorig jaar ook echt niks vinden... Baseball cap | Jongenscaps | KidzXtra Zitten alleen geen touwtjes aan, maar als je een klein beetje crea bent moet je dat zelf wel kunnen doen, gewoon brede veters aan de binnenkant van de rand vaststikken... Hier houdt hij ze nu redelijk op, dus het hoeft niet meer, yeah! Bij Terstal hebben ze ook weleens van die babypetten met zo'n oprolrand aan de achterkant, die kan je laten zakken zodat ook de nek beschermd is... (was hier alleen geen succes want dat 'kriebelde' volgens meneer... )
Hoeden & Mutsen online 5000 hoeden de winkel Hoedshop.nl heb ik de hoedjes en petjes voor mijn kids ook gekocht, levering is 2 werkdagen.
Ik heb deze twee: H&M Product Detail | H&M SE En deze maar is ook een Zweedse winkel, maar die is niet in NL https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/226619_10151399074765047_1725616139_n.jpg
Wij hebben een heel stoer petje van de hennes van ACDC. Tja, manlief was er gek op (ik wat minder, maar stond wel stoer). De oudste vond het ook geen probleem. Die vond alles best trouwens (bandana's, petten, zonnebril), de middelste wil niks op zijn hoofd dus dat was gewoon een beste laag zonnebrand in het haar en zoveel mogelijk uit de zon houden. De jongste draagt de pet van haar broers momenteel en heeft een paar zonnehoedjes van haar nicht. Maar die wil ook niks ophouden.
mijn zoontje( nu 9 maanden) heeft een donkerblauw petje van H&M. moet ik vaak wel achterste voren omzetten omdat hij het anders af doet. Maar zo gaat het goed
wij hadden deze voor zoonlief. gister toevallig zelfde soort weer gekocht. kijke of ik m vandaag normaal op de foto kan krijgen