Ik heb eigenlijk weinig tot geen klachten , maar toch valt het me op dat ik anders plas dan anders. Ik ga overdag namelijk gewoon naar de wc , net als altijd, maar mn urine is iets donkerder van kleur nu sinds een aantal dagen en ruikt dan iets sterker. Ook moet ik 's avonds en 's nachts ontzettend vaak plassen en dan is de kleur weer normaal. Ik heb verder geen pijn. Nu vraag ik me af , hoort dit bij het termijn van de zwangerschap of zou het toch een blaasontsteking kunnen zijn?
ik zou laten checken op blaasontsteking want het kan met je zwangerschap zijn dat je er geen last van hebt maar als het er wel een is en te ver doorgaat kan het heel erg vervelende gevolgen hebben. Dus ik morgen even laten testen op blaasontsteking.
Het is op zich niet raar dat je urine soms wat geconcentreerder is dan anders, maar je kan voor de zekerheid wat opvangen en 't bij je huisarts even laten controleren, want een blaasontsteking wil je inderdaad in de kiem smoren
Ik moest vaker naar de wc, had last van pijn in mijn onderbuik en veel harde buiken. Laat het voor de zekerheid even testen, ik heb het in het begin laten doen en dacht toen echt dat ik het had, maar mijn urine was schoon. Vorige week weer laten testen i.v.m. pijnlijke, harde buiken en nu dacht ik zelf juist dat ik het niet had en toen bleek dus van wel!