Steeds kortere menstruatie

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Brondy, 14 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Hoi hoi

    In Juni ben ik gestopt met de pil, na de eerste maand had ik gelijk een mooie gerelmatige cyclus: precies 29 dagen elke maand. Elke keer was ik zo'n 4 dagen ongesteld, de eerste dag altijd heel heftig. Maar vorige maand was het maar 2,5 dag. Op zich niet zo erg, lekker kort. Maar deze maand ben ik maar 2 dagen ongesteld geweest en ook nog eens licht voor mijn doen. Is dit normaal???

    Oja, weet niet of het er mee te maken heeft, maar sinds oktober slik ik tarwekiemolie. En ik slik al vanaf de pil stop foliumzuur, op dit moment 'vitaal zwanger' van de kruidvat.
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    HOihoi,

    Wat de reden is dat je steeds minder menstrueert kan ik niet zeggen. Je kan niet al zwanger zijn....?
    Wat goed dat je al foliumzuur slikt en vitaalzwanger! dit heeft overigens geen invloed op je menstruatie.

    Groetjes Imke
     
  3. Brondy

    Brondy Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.660
    438
    83
    Overijssel
    Bedankt voor de reactie

    Op mijn verwachte NOD heb ik een zwangerschapstest gedaan. Dipstick van 'zwanger en kids', deze gaf negatief. Hoor/lees wel veel negatieve verhalen hierover.
    Zou ik nu alsnog een andere test moeten/kunnen doen of gewoon wachten tot mijn volgende NOD?
     
  4. Brigitte

    Brigitte VIP lid

    25 sep 2006
    6.432
    5
    38
    Hoi Brondy,

    ik zou inderdaad nog een cyclus afwachten en kijken hoe je menstruatie dan is. Als je dan nog geen duidelijkheid hebt, zou ik even langs de huisarts gaan.

    Groetjes Brigitte
     

Deel Deze Pagina