Nieuwe huurregels

Discussie in 'De lounge' gestart door sara198, 25 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sara198

    sara198 Nieuw lid

    25 sep 2016
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames ik heb een vraag .

    Hoe zit dat met de nieuwe regels om een huis te huren . Ik ben alleenstaande moeder heb in totaal 3 kinderen maar 2 kinderen van mij die wonen bij de vader en Mijnn dochter die woont bij mij . En ik heb een uitkering

    Nou mijn vraag is moet ik
    Mijn kinderen als meeverhuizend doorgeven of niet . Mijn kinderen komen wel Naar mij op bezoek . Heeft dat effect voor een huur huis ? Of is dat niet verstandig om te doen . Want ik wil wel ruimt huis want mijn andere 2 kinderen die komen in de vakantie .

    Graag wie heeft ervaring mee?
     
  2. zigzag

    zigzag Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.970
    686
    113
    Vrouw
    Als ze op hun vaders' adres staan ingeschreven dan moet je hen niet aanmerken als "meeverhuizend".
     
  3. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.291
    113
    Nederland
    Precies dit!
     
  4. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Ik sluit me aan bij de bovenstaande reacties
     
  5. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Wanneer ze bij hun vader wonen en ingeschreven staat kun je ze idd niet meeverhuizen. Als ik jou was zou ik de woningbouw bellen om een afspraak te maken en je probleem voor te leggen. Recht op twee extra kamers heb je niet wat logisch is. Maar misschien kunnen ze wel met je mee denken.
     

Deel Deze Pagina