Ik zet net me computer aan en hij maakt echt een heel hard zoemgeluid Me beeld viel dus een paar keer uit en nu is het zoemen opgehouden. Iemand een idee wat ik kan doen? Groetjes Marijke
hmm ja dat zou kunnen.. Moet je hem dan uit elkaar halen om hem een beetje schoon te stofzuigen? Ik heb iid geval ff een zooitje foto's besteld voordat ie het opgeeft, ben ik die iid niet kwijt
hihihi sorry ja je bent grappig (grappig bedoeld), maar je kan hem wel stofzuigen hoor met wel met speciale computer stofzuigertjes
en dan alleen de buitenkant! de binnenkant kun je echt niet stofzuigen, vandaar dat ik een beetje moest lachen hahaha
gewoon dat ding met die haartjes, heb je als verleng stukje bij je stofzuiger! die kun je ook gebruiken voor de buitenkant, dus echt niet open maken hoor! kan altijd even in het ventilatiegat blazen.
Oooo ok... zo'n mondstukje heb ik wel bij me stofzuiger ja, ga ik dat morgen gelijk ff proberen, hoop maar dat het werkt. Bedankt!
ik maak trouwens mijn computer zo nu en dan best weleens open om een beetje te stofzuigen. Zoveel kwaad kan dat toch niet? Zolang je niet ergens tegenslaat..
Het schijnt dat Toshiba's nogal gevoelig zijn voor stof. Ik heb er een gehad en die sloeg iedere keer uit doordat hij zoveel stof aanzoog met de ventilator. Daardoor werd hij te heet.
Klinkt inderdaad als een stofprobleem. Door de stof wordt je pc te warm, dan gaan de fans harder draaien en dat zoemt nogal. Als het echt TE warm word wil hij zich nog wel eens uitschakelen. Je kan bij een PC-zaak ook een busje perslucht halen. Dan kun je ook de onderdelen mooi schoon spuiten. Wel zorgen dat je buiten staat, want er kunnen echt WOLKEN stof uit komen.