Hallo, er zullen vast al topics hierover zijn, maar ik kan ze niet vinden op mn telefoon. Woensdag is het feestje van mn dochter (ze wordt 5) en ik weet gewoon niet wat te doen. Zelf heb ik vroeger nooit feestjes gehad en vriendinnen hebben jongere kindjes. Hebben jullie ideeën voor spelletjes en tips hoe het beste de tijd in te delen? Het thema is frozen, dus heb een taart en bordjes etc daarvan. Alvast hartstikke bedankt.
Style my party blog - 'Frozen' Winterwonderland feestje deel 2 Daar onderaan kun je ook nog op deel 1 klikken voor versiering van frozen om zelf te maken.
Ezeltje prik - maar dan met Olafs neus Stopdans (altijd leuk!) Stoelendans Zakdoekje leggen (of iets anders wat weg kunt leggen - kroontje ofzo of een sneeuwbal - verzin iets in frozen trant ) eierrace (op een lepel een ei (of wederom 'sneeuwbal') naar de andere kant van de kamer brengen zonder dat hij valt) Indeling: 11.45 : Naar huis + huis ontdekken 12.30: thuis - kadootjes uitpakken 12.45: Eten 13.30: Spelletjes 14.30 : pauze voor een snoepje of ijsje ofzo (als ze dat na het eten niet ophebben) Verder doet gewoon dansen het ook altijd wel goed en vrij spelen... Ik heb nu niet zoveel inspiratie maar er zijn nog best veel spelletjes die je kunt doen (misschien handig om te vermelden hoeveel kindjes er komen en tot hoe laat het feestje duurt?)
Bedankt voor de reacties!!. En Athina, ik was vergeten te zeggen dat ze continu rooster hebben en pas om kwart over 2 klaar zijn, ze blijven wel eten. Met dochter erbij 5 kindjes.