Nou, ik twijfel behoorlijk! Welke kleur vinden jullie Jamie het leukst staan? ROOD (er volgen nog meer kleuren, wacht even!)
Hihi! Sorry, ik deed m'n best om snel te plaatsen, maar dat is een heel gedoe In ieder geval bedankt voor je mening! (ik kan nooit goed kiezen, erg he?)
Ik vind die retro van Banz ook leuk maar ik denk dat die vooral leuk zijn voor meisjes. In dit geval ga ik ook voor de blauwe.
Blauw gaat aan kop! Bedankt voor jullie mening! Ik twijfelde zelf tussen blauw en rood, mijn vriend vind (op de foto) blauw het leukst. Straks als hij thuis is gaat hij 'in real life' oordelen Meer stemmen altijd welkom
Ik zeg blauw camouflage, past het best bij zijn gezicht vind ik. 8) Hier hebben we de groene trouwens. Groetjes Six