welke zonnebrandcreme raden jullie aan? ik heb nu die van het kruidvatmerk, maar die plakt zo. deze smeert wel goed uit. tips?
Ik geloof dat het No-add heet (tube met Winnie de Poeh) bij de Kruidvat gekocht. Vind het prima, beetje vet, maar smeert goed uit en plakt niet.
Ik gebruik ook de zonnebrandcreme voor baby's van de kruidvat. Vind persoonlijk ook dat deze erg plakt.
Gebruik die van Zwitsal. Factor 50 is het. Wel en beetje dik, maar verder prima uit te smeren enzo. En ruikt lekker! Vind ik dan he?
La Roche Posay, 50+. Deze bevat geen parfum of andere allergenen. Van Zwitsal kreeg onze jongen huiduitslag. Smeert erg goed uit, is vrij dun.
Nivea voor baby's factor 50 werkt ook goed vind ik. Zit ook geen parfum, alcohol en kleurstoffen in. Smeert ook prima en plakt ook niet echt.
Nivea voor baby factor 50! N. heeft een ontzettend droog huidje en ik was bang dat ik het zou forceren met die zonnebrand, maar ze krijgt er niet een nog droger huidje van!
Ik heb die van etos eigen merk factor 50, maar dat is absoluut geen aanrader. Hij plakt heel erg en blijft helemaal aan mijn handen zitten. smeert niet goed uit, als ik mijn handen niet kan wassen omdat je toevallig in de stad/bos/strand loopt en er even niks bij de hand is, zit alles onder!
Vreselijk die zonnebrandcreme. Ik gebruik ook zwitsal factor 50, maar vind die enorm plakken. Niet handig voor als ons meisje in de zandbak gaat spelen. En idd als je ergens bent en je kan je handen niet wassen. Errug over nagedacht. Gebruik nu P20, helemaal super, stinkt wel een beetje, maar helpt wel heel goed. Voor ons kleine meisje gebruik ik wel wat zwitsal factor 50.
Ik heb de zonnebrandcreme van de liddle , het heet Cien en is factor 50. Vreemd genoeg is dit een van de weinige zonnebrandcreme's waar Kylian geen allergische reactie van krijgt. Groetjes Anita
Zeker ook in de schaduw! Madelief leg ik met dit weer niet in de zon en smeer ik net zo goed in als Jasmijn. Die smeer ik regelmatig in, maar ja die komt natuurlijk zowel in de zon als schaduw.