Voor een vriendin zoek ik iemand uit waalwijk(uit de kerkstraat) We hebben samen al flink rond gezochd maar kunnen helaas niks vinden. Mocht er hier iemand uit waalwijk uit de kerkstraat komen,mag je me pben alvast bedankt!
Briefjes in de bus doen. Ben of ken jij....? Zou je contact met me op willen nemen op..... Of is Waalwijk heel ver weg voor Jullie?
Dat zou ik ook doen! Goed glas wijn om moed te verzamelen en dan gezellig samen postbode spelen. En stiekem overal naar binnen gluren
Nee, Pouilly Fumé. Andere streek, andere druif. Best lekker op zijn tijd, Maar toch blijft bier mijn favoriete versnapering. Wat dat betreft had ik beter in Engeland kunnen blijven.
en dan woon je in Frankrijk??? Ik zou het wel weten, ik ben dol op wijn! Ik zou volgens mij, wanneer ik er woonde, zo alcoholist kunnen worden hoor
OT: kan je niet helpen TS. Ik ken wel een kerkstraat (5 min hier vandaan) en ik ken daar zelfs mensen, maar dat is niet in Waalwijk.