Hoi allemaal, Wanneer zouden jullie een professionale fotoshoot van je zwangere buik laten maken? We zijn nu bijna 30 weken in verwachting, heb al een behoorlijke buik. Als we het te laat doen ben ik bang dat mijn buik onder de striemen zit en te vroeg lijkt me ook niet leuk omdat de buik dan nog verder kan groeien. Iemand goede ideeen? Alvast bedankt.
Als je nu al een flinke buik en nog geen striae hebt, zou ik het gewoon binnenkort laten doen. Je hoeft toch niet per se te wachten tot je buik op zijn grootst is? Ik wil het ook laten doen, maar mijn buik is nog niet zo groot. Ik wacht gewoon tot ik mijn buik groot/mooi genoeg vind
striemen heb je fotoshop voor dus daar zou ik me niet zo'n zorgen om maken maar zou zeker al wel wat gaan regelen een fotograaf kan je tips geven!
Ik ga volgende week professionele foto's laten maken, dan ben ik bijna 32 weken. Ik ben bang dat als ik het later doe mijn buik te groot is of al helemaal naar beneden gezakt. Nu is hij duidelijk aanwezig maar nog wel schattig