Ik probeer House te kijken...wil ook All you need kijken en ik wil forum lezen...haha...o ja en de katten willen aandacht...haha
Even snel tussendoor, mijn gyn. vertelde dat mijn eileider gelijk het werk overneemt van de andere. Volgens hem veranderd er niets en ben ik nog net zo vruchtbaar als vantevoren..? Triessie, ik ga inderdaad gelijk beginnen met 32uur, maar voorlopig even geen nachtdiensten. Dit omdat ik mijn zogenaamde miskraam en de geknapte eileider kreeg tijdens mijn nachtdienst. Hoe gaat het werken bij jou?wat doe je en met hoeveel uren ben jij weer begonnen? Ben uit wezen eten en nu ga ik gauw all you need is love kijken! Het is ook zo fijn om met jullie te kletsen, maar mijn man word nu wat ongeduldig.haha! Meiden, veel plezier en romantiek toegewenst op deze 'romantische' avond.haha
Hahaha Triessie alles tegelijk, herkenbaar en nergens voldoening vinden! Marjo, lekker gegeten?! Ik heb gehoord (van mijn gyn en mijn zus->gyn is spé) dat de hersenen het pas na ong een jaar doorhebben. Net als fantoompijn als je een arm verlies, daar kan je het mee vergelijken. Dan denken je hersenen ook dat je die arm nog hebt.
Goedemorgen! Het zonnetje begint hier al te schijnen...maar het is flink koud! Maar met een lekker bakkie koffie is dit best een fijne start van de dag...en let wel...mn vrije dag! Wanneer ben ik weer begonnen met werken...uhh...ben eerst een paar keren op mijn werk gaan lunchen met collega's (ff voelen hoe dat voelt), daarna elke dag er een uurtje bij gedaan tot halve dagen, vorige week 4 dgn halve dagen gewerkt, deze week ene dag tot 15 andere dan tot 12 en volgende week 4 dgn tot 15 uur en daarna volledig 4 dgn 8 uur. Ik werk ook 32uur als ambulant woonbegeleider in de psychiatrie...dus ook pittig vandaar rustig opstarten. Ik merk dat mijn concentratie en geheugen flink getraind moeten worden en dat ik nog niet zo heeel veel kan hebben. Dus volgens mij na 9 weken ben ik zachtjes aan richting werk gegaan. Fijn dat je de nachtdiensten nog niet hoeft te doen, goed dat je dat hebt aangegeven! Heb je lekker gegeten, waar? hihi...tis idd gezellig zo met elkaar..ondanks het onderwerp Hypnose...gek he dat Marjo dr gyn het een zegt en die van mij en jou+zus weer wat anders zeggen...vaaaggg! Hoe is het met je...Werk en/of studeer jij? Dora...hoe is het met je meid?
Hallo meiden, Gezellige Valentijnsdag gehad? Ik ben gelukkig weer een dag/nacht zonder pijn doorgekomen. Hopen dat het zo blijft. Wachten op maandag duurt idd lang. Gek is dat toch! Normaal is het weekend zo voorbij maar nu gaat het denk ik lang duren.... Het vloeien is bijna gestopt maar ik weet niet of dat nu een goed of slecht teken is? Omdat (door een fout van de gyneacoloog) bij curretage (oktober 2007) mijn linker eileider is geraakt, en daarna dichtgebrand is, heb ik ook veel opgezocht over de werking van 1 eileider. Dat van die 80% kans heb ik ook gelezen maar mijn gyneacoloog (andere als die fout heeft gemaakt) zei dat het niet uitmaakt en dat de andere gelijk de functie overneemt. Maar je leest/hoort zoveel verschillende verhalen dat je het ook niet meer weet?!? Zonnetje schijnt vandaag weer dus we gaan er maar van genieten. Ik houd jullie wel op de hoogte en bedankt voor jullie belangstelling....! Groetjes, Dora
Wij zijn gisteravond bij de griek geweest!Heerlijk...mag je me 'snachts voor wakker maken. Normaal doen wij niet aan valentijnsdag en zijn we ook zeker niet zo klef, maar door alle ellende hebben we er dit jaar toch wat speciaals van gemaakt. Door alle ellende van de afgelopen tijd, zijn wij wel weer meer naar elkaar toegegroeid. Voel me nu echt een verliefde puber. Nog even over de werking van 1 eileider...Ik ben nu ook wel een beetje in verwarring gebracht, maar ik probeer toch vast te houden aan datgene wat mijn gyn. meerdere malen tegen ons verteld heeft. Dat is toch het meest positieve scenario....! Ben erg benieuwd hoe het is om weer aan het werk te gaan. Begin maandag en dinsdag met aangepaste diensten, dus dan kan ik kijken hoe het gaat. Triessie..Goh..ambulant begeleider in de psychiatrie..!Dat is ook piitig idd, maar het lijkt mij heel leuk. Ik ben na mijn opleiding metteen in de verstandelijk gehandicaptenzorg gerold, maar de psychiatrie trekt mijn ook heel erg. Werk jij ook met onregelmatige diensten? Dora, ik hoop ook dat het weekend voor jou zo snel mogelijk voorbij is, zodat je hopelijk snel van je onzekerheid af bent! Ik kan me ook indenken hoe jij je voelt!Heb na mijn zogenaamde miskraam bijna 4weken in onzekerheid gezeten, omdat ik maar niet beter wilde worden, totdat het dus echt mis ging. Bij jou zijn ze er nu vroeg bij en je staat onder strenge controle, maar ik snap je onzekerheid! Wat wel heel belangrijk is, is dat je je niet gek laat maken door alle vreselijke verhalen op internet!Je hebt er niets aan, en je maakt jezelf er alleen maar onzekerder door!Je zult het toch moeten afwachten! Veel sterkte met alles! Hypnose, hoe gaat het nu met jou?Heb je nog veel last van je wondjes?Bij jou is ook echt nog maar kort geleden dat je geopereerd bent...!
Wat frustrerend zeg dat iedere gyn wat anders zegt over de werking van 1 eileider. Op de website van freya (stichting speciaal voor oa buitenbaarmoederlijke zwangerschappen) kun je er alles over lezen. En daar vond ik dit! De vruchtbaarheid is door het verliezen van één eileider niet meteen gehalveerd. De hersenen ontvangen een prikkel als het eitje, aan de kant waar geen eileider meer is, in de buikholte verdwijnt. De hersenen sturen een prikkel naar de overgebleven eileider om dat eitje op te pikken. Na ongeveer een jaar heeft de overgebleven eileider de functie van de verwijderde eileider overgenomen. De vruchtbaarheid met één goed functionerende eileider is dan ongeveer 80%. Op tekeningen van de baarmoeder met eileider en eierstokken lijken die links en rechts van de baarmoeder te liggen. In werkelijkheid liggen ze meer achter de baarmoeder, waardoor het oppikken van het eitje door de andere eierstok makkelijk kan. De ovulatie wisselt zich niet iedere maand links en rechts af. Het ovuleren gebeurt willekeurig links en rechts. Dus Triessie, je had wél gelijk over dat de andere eierstok het eitje kan overpakken! Wauw, wat een wonder is het menselijk lichaam toch.
Marjo, wat herkenbaar, dat je je net een verliefde puber voelt. Ik heb precies hetzelfde! Mijn vriend is ook zo lief voor mij en doet alles voor me. Ik heb continue vlinders in mijn buik. Lekker dat het uiteten ook zo leuk was, heerlijk zeg, Grieks! Mmm..! Giros met knoflooksaus! Dora, ik hoop echt dat er niets met je aan de hand is. Hou ons op de hoogte! En wat afschuwelijk trouwens, dat je eileider is beschadigd door een fout. Hebben ze je gewezen op eventuele consequenties voor 'later'? Met mijn wondjes gaat het niet zo goed> Waar mijn eileider zat veel pijn en heb weer het gevoel dat het inwendig bloed. Niet zo heftig als toen mijn buikholte voel bloed zat, maar wel dezelfde soort pijn. Ik hou het goed in de gaten!
Hypnose, ik heb ook ontzettend veel last gehad na de operatie!Ik dacht ook dat er vanalles mis was, maar het is allemaal goed gekomen. Jouw wond(en) moeten helen en dat gaat gepaard met buikkrampjes en steken door je hele onderbuik..(dat had ik tenminste) Hou het natuurlijk wel goed in de gaten, maar maak je niet teveel zorgen. Je moet niet vergeten dat je een best zware ingreep hebt gehad. Wel grappig dat jij ook weer vlinders in je buik hebt...!Is het toch nog ergens goed voor he! Laat je ook maar lekker verwennen door je mannetje, dat heb je ook wel verdiend!
Hypnose...al met al blijft het resultaat hetzelfde...dat de eileider de functie overneemt gelukkig! Lastig dat je wondjes zoveel pijn doen, blijf het inderdaad wel in de gaten houden. Ik heb van mijn kleine wondje in navel nauwelijks last gehad...wel was het binnenin mijn buik heeel erg gevoelig en nog heb ik daar regelmatig last van. Dora...ja weekend lijkt nu lang he...o meid ik weet wat je mee maakt en je kunt niets doen om het te versnellen...heb je wat afleiding voor het weekend? Marjo...de Griek...dat is ook onze favo... al staat de argentijn op een bijna gedeelde plaats! Nee ik werk geen onregematige tijden meer omdat ik ben overgestapt naar het ambulante werk, eerst had ik het wel maar nu kantoortijden...luxe he? Wendy...week is weer voorbij...hoe is het ermee? Mijn NOD komt weer snel dichterbij... mijn klachtjes van vorige week zijn niet meer zo aanwezig...af en toe wat steekjes enzo maar ja dat zegt helemaal niets...toch ben ik nieuwsgierig maar omdat ik nu minder voel dan vorige maand ben ik wel rustiger eronder. Ik denk dat mijn eisprong eerder is geweest dus verwacht mn NOD dan ook 1 of 2 dgn eerder (of niet natuurlijk ) Wachten...wachten..wachten...
Hoi lieve meiden, Weer even een teken van leven van mijn kant. Helaas moeten we weer twee nieuwe meiden hier begroeten. Welkom Dora en Marjo... ik hoop dat jullie hier antwoorden op jullie vragen en onzekerheden vinden. Lieve Dora, wil je me alsjeblieft beloven dat als je dit weekend last krijgt, je acuut naar het ziekenhuis gaat? Ik vind het verschrikkelijk dat ze je zo lang laten wachten en pas maandag weer bloed moet prikken. Mijns inziens (zonder je bang te willen maken) zouden ze dat toch echt uiterlijk morgen moeten doen. Maar goed... ik hoop dat ze weten wat ze doen. Maar beloof me alsjeblieft dat als je buikpijn krijgt, dat je dan meteen naar de Eerste Hulp gaat. Lieve Marjo, wat een verhaal toch weer... wat een goed voorbeeld toch weer van alles wat er mis kan gaan in de medische wereld. Ik wil je super veel sterkte wensen! Lekker trouwens hè... Grieks eten. Dat is hier bij ons thuis dus ook echt veruit favoriet en wij hebben hier in het dorp ook een hele goeie Griek zitten. Dat verhaal van die eileider die de functie overneemt, heb ik ook te horen gekregen. Ze zeiden tegen mij dat je eileider aan een kant vast zit aan je baarmoeder en aan de andere kant los in je buik ligt. Mijn gynaecoloog beschreef het als een arm met een hand met vingertjes eraan. Die arm kan vrij bewegen en de vingertjes 'vangen' het eitje op dat door de eierstok in de buik wordt gedropt. Niet alle eitjes aan de 'verkeerde kant' zullen opgevangen kunnen worden (daardoor een verlies van vruchtbaarheid van 20%), maar een groot deel wel. Meiden, allemaal veel succes... denk aan jezelf en je lichaam. Begin dus niet te snel met werken (onze buitenbaarmoederlijke zwangerschap was in september en pas op 3 maart ben ik volgens de Arbo in staat fulltime te werken) en doe het vooral rustig aan. Het is niet niks dat je lichamelijk doorgemaakt hebt. Onze omgeving wil ons graag doen geloven dat het net een miskraam is (zonder dat te willen bagateliseren) en dat we er snel genoeg weer overheen zouden moeten zijn. Ik heb inmiddels zo vaak gedacht dat ik weer van alles kon en dan steeds weer een terugslag gehad... helaas weet ik nu wel beter. Maar goed... niet te negatief dit verhaal eindigen: hier gaat het op het moment heel goed. Ik ben lekker aan het werk, ik begin voor het eerst een beetje het gevoel te krijgen dat ons engeltje een plekje heeft gekregen (een heel prominent plekje... dat wel) en kijk ook enorm uit naar de behandeling die ons te wachten staat. We hopen er maar het beste van, maar vertrouwen er ook echt op dat het nu gewoon gaat lukken en dat ons engeltje daarbij zal helpen! Liefs, Josien
Hallo meiden, Gelukkig heeft de buitenbaarmoederlijke zwangerschap toch een goed effect op jullie relatie! Bij ons is dat gelukkig ook het geval. Gisteren naar Fame (musical) geweest dus dat was een leuk uitje. Vanavond hebben we een feestje dus heb ik weer was afleiding. Die maandag komt nu wel weer snel.... Ik was ook van plan bij buikpijn gelijk naar het ziekenhuis te gaan. Ze hebben al gezegd dat ik dan gelijk moet bellen (dag of nacht) dus dat ga ik ook echt doen. Hopen dat dat niet nodig is! Wat rot om te lezen dat jullie zoveel nasleep hebben met de operatie. Als het je niet overkomen is denk je idd licht over een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Fijne dag vandaag voor jullie allemaal..... Groetjes, Dora
Hey lieve Josien, fijn weer wat van je te lezen meis. Je bent dus rustig aan begonnen met werken, wat goed van je! Kun je er een beetje van genieten of stuit je nog tegen dingen aan? Ik had/heb bijv best last van concentratie en mn geheugen laat me af en toe in de steek. Fijn dat je het idee hebt dat je engeltje een plekje gekregen heeft (een mooi plekje denk ik he), zo is dat ook bij ons...maar ik/we moeten wel erg wennen dat dat plekje er is...snap je... ik merk dat het best veel doet allemaal en zeker wanneer ik de tijd neem om er met vriendinnen over te praten, dan komen de emoties en verdriet weer boven. Wanneer begon je ook al weer met je behandeling (ben het even kwijt)? Liefs
Leuk Dora...musical Fame...fijn dat je afleiding hebt dit weekend, scheelt wel denk ik...al blijft het allemaal spannend he? Marjo, Wendy en Hypnose...hoe is jullie weekend zover? Naar Gizmoo vraag ik even niet...die ligt vast te 'bakken' in de zon..hiihi...heeeerlijk!
Hallo! Hier alles goed hoor. Gisteren zelfs naar de liveshow van Dancing Queen geweest in Hilversum, daar danst een goede vriend van me in mee als danspartner. Heel intensief en veel te vroeg, maar ik moest eruit..En ik ben blij dat ik het had gedaan. Dora hoe gaat het nu met je? Wat leuk, naar Fame! Fijn dat je engeltje een plekje heeft gekregen Josien! Ik merk dat veel van jullie het emotioneel heel zwaar hebben. Persoonlijk heb ik dat niet zo erg, alleen lichamelijk. Kwam het emotionele bij jullie later of meteen? Hoe was jouw weekend dan Triessie? Ik ga zo lekker op het balkon zitten met een boek en tijdschrift.
Hey meiden, ben heerlijk aan het genieten van mijn laatste weekend voordat ik weer aan het werk ga. Nu het bijna zover is, zie ik er wel een beetje tegenop. Hopelijk zit ik er ook zo weer in en valt het allemaal toch reuze mee. Ik ben gisteravond weer lekker ouderwets doorgezakt in onze plaatselijke stamkroeg. Omdat wij de carnaval dit jaar beperkt moesten vieren, hebben we nu toch nog wat schade ingehaald. Hypnose, bij mij kwam het emotionele later. Was de eerste weken zo bezig om te herstellen dat ik geen tijd had om na te denken over het emotionele... Toen ik eenmaal weer op de been was en me beter begon te voelen, ging ik er over nadenken wat er nu eigenlijk allemaal gebeurd was. Ook nu beheerst het nog steeds wel een groot gedeelte van mijn leven... Dat word hopelijk minder al ik weer aan het werk ben. Triessie, hoe is jou weekend?Ook aan het genieten van het mooie weer? Josien, kun je mij nog een keertje samenvatten wat jou is overkomen?Kon het niet terugvinden. Dora, het weekend is alweer bijna voorbij...... Het zal wel allemaal heel spannend voor je zijn... succes meiden!
@marjo80: mijn verhaal staat een beetje verspreid over het forum. Maar het belangrijkste staat hier: http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=62007 en hier http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=62979. @triessie, thanks meid.... lief van je. Ja, ik merk ook wel dat het beginnen met werken wel wat probleempjes met zich mee brengt. Vooral de concentratie, zoals jij ook beschrijft. Dat wil nog wel eens een probleem zijn. Maar ik hoop dat dat snel wat beter wordt. Vanaf morgen ga ik naar 7 uurtjes per dag. Dus het wordt spannend... Verder vroeg je wanneer we weer gaan beginnen met behandelingen. Wij gaan als het goed is in maart/april beginnen met onze ICSI-behandeling. @Hypnise, je vroeg wanneer het emotionele besef kwam. Ik vind dat er moeilijk te zeggen. Ik was wel direct heel verdrietig en in het begin ook heel boos op de wereld om me heen. Op alle vrouwen die wel zwanger konden worden, op mijn lichaam. Allemaal onzinnige dingen zul je zeggen, maar ik had er wel last van. Het echte besef van verdriet kwam toch wel binnen een week of drie nadat mijn eileider verwijderd was (inmiddels dus zo'n 7 weken na het vaststellen van de buitenbaarmoederlijke zwangerschap). En nu is dat verdriet er nog steeds, maar vooral ook in combinatie met de onzekerheid rondom de nieuwe behandeling en het gebrek aan vertrouwen in mijn eigen lichaam. Ik hoop voor jou meid dat je het emotioneel minder zwaar krijgt, maar hoop dan ook zeker dat je geen terugslag krijgt of het verdringt. Want ik heb één ding geleerd meid: praten, praten, praten... Heel moeilijk was dat voor mij, want ik was nogal een binnenvetter. Maar vooral ook door de mogelijkheden van dit forum ben ik opgebloeid en probeer ik veel te praten omdat ik gemerkt heb dat het me wel geholpen heeft. Hier gaat het verder redelijk goed. Vandaag mijn petekindje ten doop gebracht. Het was een schitterende viering waarin ik zelf "Nu jij er bent" van Trijntje Oosterhuis heb gezongen met een vriendin. Het is toch altijd weer even slikken als je zo'n geweldig klein mensje in je armen mag houden. Ik hoop dat ook dat voor ons ooit is weggelegd ... Liefs, Josien
Hallo meiden, ik wil niet meer tussen de blije zwangere dames zitten. Afgelopen zaterdag kreeg ik ontzettende buikpijn en bloedverlies..Het ging absoluut niet, totdat ik tegen mijn vriend zei lief ik voel me echt niet goed..en toen ben ik flauw gevallen! Naar het ziekenhuis gegaan en heb ik dus een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gekregen..ze konden helaas mijn eileider niet meer redden en die is operatief verwijderd..We zijn nu heel erg verdrietig en ben ontzettend moe! Dit wilde ik even kwijt..wilde toch even met wat meiden delen...mijn hele toekomst ligt in duigen, want ik heb al 2 keer cystes gehad dus nu kan ik vast helemaal geen kinderen meer krijgen..ik moet er weer van huilen..sorrie Liefs Noukie
Oh lieve Noukie, ik leef zo met je mee.. Voor mij is het ook nog maar 2 weken geleden. Lieverd, en je kan echt nog kinderen krijgen. Ook ik heb een verleden met cystes en ook met 1 eileider heb je nog 80% vruchtbaarheid en dat is een hele hoop! Ook wij worden mama! Een hele dikke knuffel meid, het is zwaar. Hoe is het met je, qua pijn? En hoelang ben je weer thuis?