Volgens de arts (het waren in totaal 3 verschillende. Mijn eigen maandag en gister 2 anderen) was dit geen klier omdat die volgens hen hoger zit. Ik weet het ook niet haha
Die ziet er rustig uit. Oorlel zelf ook. Bult bij het andere oor neemt ook toe in grootte. Hopelijk helpt de ab. Ze is ook nog eens zo lastig met innemen. Dat gaat echt met strijd.
Lief dat je er naar vraagt. De antibiotica slaat aan! Morgen de laatste dag antibiotica. De bult is nog niet helemaal weg maar wel zichtbaar verminderd. Ik zal even een foto bijvoegen.
Jeetje dat is al aardig opgeknapt! Nu je t wat makkelijker weer kan zien, zit die plek nu in lijn met waar het puntje van dr oorbel zouden komen? Dat ze misschien met slapen de huid beschadigd heeft ofzo.