Mijn zoontje is over twee weken jarig (wordt drie jaar) en 'moet' dan trakteren. Voor de kinderen ben ik er al uit (zelfgebakken cakejes versieren). Maar wat is gebruikelijk om de leidster en stagiaires te trakteren? Wat hebben jullie gedaan? Alvast bedankt voor het reageren.
Ik zou ook hetzelfde doen. Afgelopen week getrakteerd op mini-appelflappen die hebben de leidsters ook mee-gegeten. Met 2 jaar hebben we op badspeeltjes getrakteerd, en voor de leidsters een pot spekjes voor bij de koffie in hun eigen hok..
Ik had een fles wijn gekocht, grote witte stickers en daar heeft mijn dochter een mooie tekening opgemaakt. Ik heb er Hoera Julia 2 jaar opgezet en voor de liefste juf. Op de fles wijn geplakt als etiket.
Onze dochter gaat volgende maand trakteren, maar ik ga er eerlijk gezegd niets voor de juffen bij doen. Op de lagere school kregen de leraren ook eigenlijk nooit wat (van niemand hoor, dus niet alleen van mij niet ). Als de juffen hun verjaardagen vieren krijgen ze een cadeautje. Misschien gek, maar heb het hier nog nooit gezien dat de juffen ook wat krijgen