je mag een camera zonder waarschuwing op eigen terrein hangen alleen kan je er juridisch niks mee maar daar kun je wel je diegen zelf voor ze neus duwen mensen zijn echt fucking gek geworden. gewoon vragen bestaat niet meer of wat
helaas wel doordat ik door auto ongeluk thuis zit en geen aangepast werk kan vinden wel.en de huizenmarkt s super slecht hier.
Ook alweer een super-idee Er worden hier echt goeie oplossingen aangeboden hihi. Ik zou dit zomaar kunnen doorvoeren
Dat vind ik echt heel erg voor je. Ik geloof dat ik gillend gek zou worden met zo'n buren Heb je geen aangifte gedaan?
Jah erg he, ook hebben er al mensen tussen de koeien in de wei gelopen, manen van de paarden geknipt, glas in de wei gegooid, katten gevoerd en dan klagen dat die katten alles onderschijten en niet meer weg willen
Hoe onbeschoft kunnen mensen zijn! Ik zou wild worden als mijn buur hier zomaar in de tuin zou komen! Misschien proberen om je tuin volledig af te sluiten zodat er niemand meer in kan? Gisteren tijdens het wandelen kwamen we ook een mooi gevulde perenboom tegen, stond in iemands tuin en hing heel fel over de draad op het wandelpad. Zoontje wilde ook dadelijk gaan plukken, heb toch echt wel gezegd dat dat NIET mag. Boom is van de mensen die er wonen en ze gaan zelf hun peren plukken. K heb hem wel een paar peertjes die op de grond van het wandelpad waren gevallen laten oprapen. ( Dat leek me wel te mogen)