Woeii!! Goeie pendels!! Altijd leuk om te lezen Nu hopen dat jou pendel voor mij ook goed is want ik wil liever niet ongi worden tijdens onze vakantie
Hoi BurningKarma Ik ben wel benieuwd hoe ver je nu bent met je verzoekjes lukt het nog een beetje om er doorheen te komen? Ik heb je op 14 juni een berichtje gestuurd, maar ik heb nog geen antwoord, dus neem aan dat je nog een lange lijst te gaan hebt.
Nou zo vergaat het mij ook Danoek. Ik heb het net even gecheckt maar ik had op 15 juni een PB gestuurd en ook nog geen pendel van BurningKarma ontvangen. Maar ik heb ook al eerder bij dr aangegeven dat ze gewoon rustig dr tijd moet nemen. Dus ik wacht nog even verder....... stiekum wel een beetje ongeduldig
Hoi allemaal, Voorlopig trek ik me even terug als pendelaar. Ik kom er niet aan toe en mijn oma is overleden dus mijn hoofd staat er nu even niet naar. Ik kom snel weer terug! groetjes!
Gecondoleerd en veel sterkte de komende tijd, maak je maar niet druk over pendelen hier hoor! Je eigen leven gaat voor het forum.
Gecondoleerd en heel begrijpelijk dat je tijdelijk stopt met pendelen eerst aan jezelf denken. Heel veel sterkte