bij de praxis hebben we een trampoline besteld van 244 cm doorsnede. hij was 149 euro, maar met 25% keuzekorting maar 111 euro. en dat is inclusief net en rand. morgen krijgen we hem binnen. wie van jullie heeft er ook 1 van de praxis en hoe bevalt hij? is het goede kwaliteit? de reviews waren in ieder geval positief op de praxis site. en ben benieuwd of ie moeilijk in elkaar is te zetten.
Wij hebben deze ook. Echt een top ding! Hij wordt hier bijna elke dag gebruikt door onze dochter en vaak is er een van ons ook erbij aan het springen . Wij hadden hem vorig jaar gekocht. Wij vinden hem iig kei fijn!
Wij hebben deze een paar weken geleden via mijn schoonmoeder binnen gekregen. Volgens haar is het een goeie voor die prijs. Helaas hebben wij de trampoline nog niet neer kunnen zetten dus ik ben erg benieuwd wat je ervan vind als die eenmaal staat!
ben benieuwd. mijn zoontjes willen er al lang 1. nu springen ze af en toe op die van de overbuurvrouw, dus is het fijn dat we nu zelf er een hebben. ze vragen het al een poos, en ben nu overstag gegaan. wel leuk. ook al zijn mijn zoontjes al wat ouder 11 en 8 toen ik vertelde dat we er een gingen kopen waren ze als een dolle haha.
Oooh nee, waarom nu weer dit topic!! Niet goed voor mijn portemonnee!! (Kan die aanbieding toch niet laten liggen??)
Ik zie op de site dat je 39,- verzendkosten betaalt, dit is toch niet bij afhalen in de winkel? En weet iemand hoe groot dat dat pakket dan is? Moet wrl in de auto passen... (Saab).
Tot welk gewicht is deze trampoline? Wij twijfelen ook over een trampoline naar willen er wel 1 waar wij samen met dochter en evt andere kindjes op kunnen.
Hier staat hij nu 2 jaar en hij is perfect. Wel een andere rand om gekocht want na twee jaar was deze helemaal op