Hallo dames, Ik zit met een probleem, Ik gebruik nu 6 maanden lang een gewone pil van de huisarts (weet de naam niet) Hij is op gemiddelde zwaarte. Maar nu sinds ongeveer een week ga ik bloeden na een orgasme, ook zonder penetratie.. En het is helder bloed en het stinkt niet, dus ik neem aan dat het geen baarmoederbloed is. Ik ben verder ook neit ongesteld, ik bloed en de volgende dag is het weer over, tot ik weer een orgasme heb Ik heb al gewoon 6 maanden seks met mijn vriend maar nu inneens gebeurt dit, ik heb wel al 2 maanden de pil doorgeslikt.. iemand een idee?
Als je hem al meer dan 21 dagen doorslikt niet. Gewoon 7 dagen stoppen, en dan weer doorgaan met je strip, wel weer minimum 21 dagen.
oh dan ga ik wel in de war raken denk ik, want dan moet ik dus de dagen gaan tellen haha. Ik ga morgen wel een afspraak maken bij de huisarts, want het is al een week lang na elke orgasme..