De bar is dicht, de volgende stap naar zelfstandigheid

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Kiki, 28 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kiki

    Kiki Fanatiek lid

    8 jul 2005
    4.364
    1
    38
    Fulltime memmie en mod :-)
    Steenwijk
    Zoals de titel al doet vermoeden: ik heb afscheid genomen van de laatste momenten waarop Thom echt alleen bij mij terrecht kan.
    Vanaf februari kreeg Thom nog 3x per dag BV, en toen ben in langzaam afgebouwd naar 2x BV en 1x KV. 1 week geleden is zijn ochtendritueel gewijzigd in een ontbijtfles, en nu heb ik afgelopen zaterdagavond de allerlaatste voeding aan hem gegeven. Op de kop af heeft hij dus 9 maanden aan de mama-bar gehangen. Net zo lang als Ilse en Leo bij elkaar.

    Ik heb genoten van de Thom-en-mem momenten en kijk terug op een periode waarin ons mannetje van kleine hulpeloze afhankelijke baby is veranderd in een lekkere knul die lekker ondernemend aan het worden is. In de afgelopen 9 maanden is hij welgeteld 3 dagen half geweest en dat is volgens mij te verklaren door de 2 eigenwijze bijtsteentjes die zijn onderkaakje sieren.

    Al met al heb ik 1,5 jaar het alleenrecht op onze zoon gehad (of is dat raar gezegd?). Eerst 9 maanden in mijn buik, daarna 9 maanden op mijn buik. En nu was ik er klaar mee, het is tijd dat hij de band met zijn papa nog sterker gaat aanhalen ;)

    En tegelijk vind ik het ook een beetje jammer, het voelt echt als afscheid nemen van de baby-tijd. Want onze Thom is echt de laatste die ons gezin kompleet heeft gemaakt.
     
  2. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    Als het goed is, is het goed!
    Goed gedaan, geniet lekker van je gezin!
     
  3. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Helemaal super gedaan! En al die mamamelk heeft Thom dus maar mooi gehad!
    Liefs, Hanneke!
     
  4. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    Dat is een mooie tijd Kiki... gelukkig denk je er met veel plezier aan terug.
     
  5. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    lekker gevoel Kiki!
    9 maanden en dat ook nog eens met 2 koters al rondlopend!
     
  6. ladyrabbit

    ladyrabbit Bekend lid

    13 apr 2008
    704
    1
    0
    Begeleider psychiatrie
    Noord-Limburg
    Mooi gedaan hoor. Altijd wat emotioneel zo'n laatste keer lijkt me! Mooi om op terug te kijken!
     
  7. Kiki

    Kiki Fanatiek lid

    8 jul 2005
    4.364
    1
    38
    Fulltime memmie en mod :-)
    Steenwijk
    Wat ik eigenlijk het meest shocking vind is dat die tijd echt is omgevlogen :confused:

    Eerst het gegiegel van het moment dat ik ontdekte dat ik zwanger was, toen even knipper-de-knipper met de ogen en voila: daar was Thom al geboren. En nu is hij al 9 maanden, tijgert als een echte soldaat over de vloer, trekt zich aan van alles en nog wat op, heeft een innige liefde voor snoeren, knoppen en stekkers ontwikkeld... ik denk dat de motorsleutels wel vast opgeborgen kunnen worden ;)

    Waar ik me ook over verbaas is dat ik tot nu toe nog helemaal geen last van mijn borsten heb. Zaterdagavond zijn ze voor het laatst leeggedronken en nu 4 dagen later voelen ze iets voller, maar niet overvol zoals het in het begin regelmatig was. En ondertussen doe ik kleine schietgebedjes dat het hierbij blijft en dat ik niet zo'n last krijg als wanneer voor Leo de bar gesloten werd.

    Wat betreft voeden met 2 koters erbij: dat ging wonderwel goed, ze hebben allebeide wat melk mogen proeven (uit een flesje) en zijn toen tot de conclusie gekomen dat het toch echt voor een baby was :) Bovendien mochten ze Thom altijd even vasthouden als ik van helft ging wisselen, op voorwaarde dat ze lief aan het spelen zouden zijn. Dat heeft goed gewerkt.

    Groetjes van Kiki
     
  8. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Kiki super gedaan! Geniet van je mooie gezin!
     
  9. Anakin

    Anakin VIP lid

    17 mrt 2006
    6.694
    301
    83
    Wat een goede tip, de wisseltruc als middel om je kinderen lief te laten spelen tijdens de borstvoeding!
    Ik ga dit onthouden!
     
  10. Kirby

    Kirby Fanatiek lid

    1 jun 2006
    4.175
    0
    0
    Roeselare
    Je hebt het super gedaan hoor en dat met nog eens twee kleintjes die rondlopen! Geniet van je mooie gezin!
     
  11. Nathalie1973

    Nathalie1973 VIP lid

    28 feb 2007
    5.732
    0
    0
    Flevoland
    Super gedaan Kiki :D
     
  12. Kiki

    Kiki Fanatiek lid

    8 jul 2005
    4.364
    1
    38
    Fulltime memmie en mod :-)
    Steenwijk
    Toeval of niet?

    Gister ben ik voor het eerst sinds de bevalling ongi geworden, precies 2 weken na de laatste voeding...

    Zijn er meer meiden die dat hebben gehad?

    Groetjes van Kiki
     

Deel Deze Pagina