Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen. Zojuist was ik aan het kolven met de Medela Swing en de borstschelp liep over en er is melk in de motor gekomen. Ik heb het batterijdeksel verwijderd en het ingesloten sponsje was drijfnat en de binnenzijde ook.Nu heb ik het sponsje al uitgespoeld en als ik vanmiddag thuiskom zal ik de Medela Swing reinigen zoals in de gebruiksaanwijzing staat.Nu vroeg ik me alleen af of ik de melk die nu zichtbaar is met Alcohol 70% mag verwijderen want lijkt me niet fris als dit blijft zitten. Weten jullie dit??. Ik baal er behoorlijk van want kan dus vandaag niet kolven op het werk. Mag ik trouwens de melk die ik heb afgekolfd terwijl er al melk in de motor zat wel gebruiken om aan mijn baby te geven?? Gr Ingrid.
Hoi Ingrid, ik heb geen idee. Kun je niet bellen met iemand van Medela? Balen zeg ik hoop dat je die melk nog kunt gebruiken. Ik ben ook niet zo bekend met die kolf.
Die melk kun je nog gewoon gebruiken, dat is geen probleem. Voor het schoonmaken van de kolf kun je denk ik het beste even contact opnemen met medela. Je zult vast niet de eerste zijn die het overkomt, had het laatst zelf ook bijna, ik kon nog net op tijd de slang eruit trekken voor het in de motor zat.
Wij hebben dat ook gehad! En zelf opgelost: kolf open geschroefd gedroogd, met alcohol afgedaan, weer gedroogt met fohn. Toen weer in elkaar en toen deed ie t weer!
Ik zou de kolf niet zelf open schroeven! Dan heb je geen garantie meer! In de gebruiksaanwijzing staat beschreven hoe je de motor van de kolf schoon kunt maken.
Bedankt voor de reacties!! Ik heb een mailtje naar Medela gestuurd. Morgen zal ik hem reinigen zoals in de gebruiksaanwijzing staat beschreven en dan maar hopen dat die het weer goed doet. De melk ga ik idd gewoon gebruiken.Kan ik morgen aan haar geven. Ben de dag redelijk doorgekomen zonder kolven en aanleggen haha. Ondertussen zijn ze weer mooi leeggedronken. Gr Ingrid.
Ik heb dit ook meerdere malen gehad.Echt best irritant! Altijd volgens de gebruiksaanwijzing schoongemaakt en daarna geen problemen met de Swing gehad.