Mijn meisje krijgt nu nog zo'n 2 a 3 voedingen per dag, laatste tijd slaapt ze wat vaker door dus is het meestal 2. 's Morgens gaat het nog wel, dan bijt ze eigenlijk niet. Maar goed dan moet ze ook nog echt wakker worden (ze meld zich wel zelf meestal, maar haar er niet wakker voor). Maar 's avonds drinkt ze eerst ff en dan gaat ze opeens bijten wat voor mij natuurlijk niet fijn is. Ze is wel goed aangelegt want op begin gaat het goed. Heb eerder het idee dat het komt omdat ze dan afgeleid is ofzo al is er ook niet echt iets wat haar af kan leiden. Ze kijkt dan ook altijd zo guitig mij aan. Wie heeft dit ook gehad en hoe hebben jullie het opgelost zodat ze niet meer beten? Wil het zo eigenlijk toch nog wel ff volhouden maar als ze blijft bijten dan is voor mij de lol er zo af.
Bijten is vaak een teken dat er tanden op doorkomen staan. Het algemene advies bij bijten is, loskoppelen en direct erna opnieuw aanleggen. Vertellen tegen je kindje dat er niet gebeten mag worden. Meestal werkt dit afdoende.
Dank je, er komen idd tanden door, zoals ik nu kan zien staan er 2 op doorkomen boven. Loshalen en dan zeggen dat het niet mag en waarom niet dat doe ik al. Hopen dat ze snel ophoudt met bijten want fijn is het niet.
Af en toe, ook vaker een koude bijtring maar dat moet ze niet zo. Als ze er echt last van heeft is niks goed.
Mijn dochter is nu 5 maanden en zet ook haar kaken soms stijf op elkaar en trekt dan ook nog eens haar hoofdje weg van mijn af zeg maar.. maar houd dan wel stevig mijn tepel vast.. Haha begint al vroeg dus ... maar dit heeft ze idd ook meer overdag dan 'smorgens. Ik merk ook dat dit dan vaak komt doordat ze meer om zich heen ziet. Ik zorg dan ook direct dat ik haar dan weer opnieuw aanleg...
Vervelend dat bijten! Mijn dochter deed dit ook, door mijn reactie gewoon hard auw! zeggen(dit gebeurde van de schrik) stopte ze meteen met bijten en nu na bijna 21 maanden heeft ze het in totaal maar een paar keer gedaan. Idd altijd rond de tijd dat tanden doorkwamen. en het doet zo'n zeer Succes! nijntje
Mijn zoontje bijt ook. Hij heeft nog wel geen tanden maar pijn dat het doet. Jezus. De tranen springen dan in mijn ogen. Ik roep dan ook altijd kei hard AUW! Hij schrikt dan laat los en gaat gewoon lachen? Meestal zeg ik nee dat is niet grappig maar dan gaat hij nog harder lachen. Wat kan ik nog meer proberen?
@Sanka Ik denk dat hij je AU reactie juist grappig vindt. Misschien helpt het meer als je niets zegt (even stevig je kiezen op elkaar klemmen, want het kan ontzettend zeer doen weet ik uit ervaring). Daarna zo snel mogelijk afkoppelen, en eventueel een pauze van een paar minuten inlassen (kun je hem in de box leggen en naar buiten rennen om daar au te roepen ). Zo deed ik dat ook met Kyra. Meteen erna aanleggen werkte in ons geval niet altijd want dan beet ze nogmaals.
Hier gaat het de laatste dagen vrij goed, ze heeft bijna niet meer gebeten. Moet zeggen dat nu de tandjes die vorige week op doorkomen stonden er ook allemaal door zijn. Zeg nu ook elke keer als ik ze aanleg dat ze niet mag bijten. Ben in ieder geval blij dat het nu weer minder is, zo kan ik tenminste nog ff doorgaan.