Cadeau 1 jaar ???

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Pipo1973, Aug 3, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sukkie

    sukkie Fanatiek lid

    Mar 8, 2008
    1,166
    1
    0
    Heeft ze al een tafel met 2 stoeltjes? Theeserviesje? Babypop?
     
  2. ladyrabbit

    ladyrabbit Bekend lid

    Apr 13, 2008
    704
    1
    0
    Begeleider psychiatrie
    Noord-Limburg
    Ik had ooit ergens gezien dat je een stoeltje kon laten maken met de naam erin als puzzel, maar waar....... Dat leek me wel erg leuk namelijk.
     
  3. linda1986

    linda1986 Actief lid

    Mar 16, 2009
    111
    0
    0
    hoi,

    een vriendin van mij precies hetzelfde 'probleem'...

    zij hebben een opvouwbaar tentje gekocht voor in de tuin maar kan ook binnen met allemaal ballen erin, beetje ballenbak MCdonalds idee was een SUCCES joh!!;)

    groetjes
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nog even een tip wat betreft eigen stoeltjes: vaak hebben ze bij sociale werkplaatsen en instellingen voor verstandelijk gehandicapten wel houtwerkplaatsen waar dat soort spullen wordt gemaakt, (MET CE-keurmerk), maar veel goedkoper dan in de winkel... en soms ook nog de mogelijkheid om zelf een kleur of decoratie te kiezen, of juist onbehandeld te laten, zodat je dat zelf kunt doen.
    Een leuke afbeelding kun je er vrij gemakkelijk zelf opmaken door een plaatje uit te printen en over te trekken met carbonpapier direct op het hout. Inschilderen en met een marker de lijnen aanzetten, en aflakken met een spuitbus lak.
     
  5. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    Jun 24, 2008
    1,163
    0
    0
    Groningen
    Wij zijn voor een cadeau gegaan voor een wat latere leeftijd. Want tja... er ligt nu inderdaad heel veel speelgoed!!! Zelf hebben wij een garage gegeven met autootjes... aan de andere gasten hebben wij bijv. Duplo gevraagd. Dat ligt nu dus nog even opgeborgen, maar gaat zeker van pas komen..

    Alvast een hele fijne 1e verjaardag!
     
  6. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
    Ik heb ook een 3 wieler gekocht,echt zo leuk..Nu duw ik haar natuurlijk nog,maar het is een meegroei driewieler;)
     
  7. Pipo1973

    Pipo1973 Actief lid

    Jan 30, 2007
    431
    0
    0
    Iedereen heel erg bedankt voor het meedenken:D, we zijn er uit!

    Ze krijgt van ons een bedelarmbandje met een bedeltje bij iedere volgende verjaardag en de muziekdeur van fisher price. Van haar broer krijgt ze een rieten poppenwagentje.

    En nu nog jarig worden....:D:D
     
  8. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    hihi ik zie trouwens dat ze een dag naar mijn dochter jarig is :D
    mijn dochter is van 25 augustus
     
  9. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Leuk! Ik wilde ook een bedelarmbandje voorstellen, leuker dan zo'n naamarmbandje. Ik heb zelf nog een bedelarmbandje van toen ik klein was en ik ben er verzot op :) Er zitten allemaal kleine tandafdrukjes in ;) Stiekem hoop ik dat een eventuele tweede een meisje wordt zodat ze het armbandje ook kan dragen ;)
     
  10. sweetdushi

    sweetdushi Bekend lid

    Jun 24, 2007
    685
    0
    0
    Jayden heeft heel veel litle people gekregen en een electrische motor.Litle people speelt hij nu heel veel mee.
     
  11. Dretjuh

    Dretjuh VIP lid

    Oct 12, 2007
    8,240
    85
    48
    Female
    Visagiste voor MAC Cosmetics, eigenaresse webshop
    Brabo in België
    Ik heb hetzelfde probleem, echt geen idee wat ik haar moet geven!

    Maar we verhuizen 3 weken voor haar verjaardag, dus wellicht krijgt ze gewoon en NOG gavere kamer met meer spulletjes erin :) Zoals foto's en n schilderijtje ofzo
     
  12. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,828
    4,201
    113
    Oma heeft heit op www.geboorteshop.nl voor haar eerste verjaardag een stoeltje+tafeltje laten maken met de afbeelding van haar geboortekaartje en haar naam.

    Van opa krijgt ze een roze fatboy

    Van andere opa en oma een glijbaan+wipkip voor de tuin

    Van papa en mama een driewieler en de little people boederderij

    Verder veel little people, overig speelgoed en kleding
     
  13. boterbloem

    boterbloem Actief lid

    Apr 20, 2007
    215
    0
    0
    [​IMG]
    Wij hebben deze gekregen, hij si nu 1,5 jaar en er erg blij mee, hij stopt er ook speelgoed in.
     
  14. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief


    JAA! Die krijgt onze kleine man ook volgende week van oma!
    Leuk ding hè?
    Ik weet niet meer of ik al gereageerd had maar dit komt er volgende week bij ons 'binnen':
    papa & mama: (binnen)schommel, grote houten auto + knuffel Nijn
    opa & oma: de boerderij van Fisher Price
    oma: loopbakfiets
    tante M: boek Jammerdejammer
    tante N: Fisher Price telefoon
    tante N2: Duplo
    En dan krijgt hij nog het e.e.a. op z'n feestje... hihi maar niet meer van ons... het is wel genoeg zo! Ik denk dat de schommel en de loopbakfiets te grote hits worden!
     
  15. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    @ zwaantje: oh heb je een link van die schommel?? Ben heeeel benieuwd!
     

Share This Page