Hai allemaal, omdat ik een beetje ten einde raad ben, wil ik als laatste strohalm een osteopaat bezoeken. Heeft er iemand postieve ervaringen met een osteopaat uit de regio Alkmaar?
In limmen schijnt een hele goede te zitten. Hij heeft wel een wachtlijst helaas. Waarschijnlijk is dat een goed teken toch? Ik ga zijn naam even opzoeken voor je.
Ik ben zelf niet bij hem geweest maar ik heb al van diverse mensen gehoord dat hij echt een hele goede is. Succes!
Miedema in Oudorp! Kinderfysio heeft ons de naam gegeven. Helaas heeft het voor ons kindje onrust niet weggenomen, maar ik heb wel goed gevoel bij deze man. Lief voor onze baby. Deed geen 'rare' dingen etc. En als je ten einde raad bent maakt hij plaatsje in agenda vrij