JESUSSS heb ik dat nou alleen???? Dat ik een vreselijk MEGA-BOEF heb gebaard..danny vreet echt veel rottigheid uit zeg, als ik zeg dat iets niet mag, toch doen..alles slopen, dus ook spulletjes van mij en zijn zus en broer..als ik hem wil aankleden wegrennen, grrr, heb daar zo'n hekel aan, want 9 van de 10x heb ik dus haast..poepen op het punt dat we net weg moeten...overal op klimmen, te hard rennen, gevolg vallen, waardoor hij eruit ziet alsof ik hem wat heb aangedaan..als we ergens anders zijn staat hij zijn broek op zijn knieen te trekken.. en ga zo maar door...
Oh ja en gister gooide hij de slippers van zijn zus in de prullenbak, gelukkig zag ik het, anders zou ik me een ongeluk zoeken. maar ik zal (hoop) vast niet de enige zijn????
haha, het lijkt wel of ik het verhaal van mijn dochter hier lees. Die is niet te stuiten. Een echte doerak en voor de duvel niet bang. Afgelopen week is er gesneuveld: een tuinkabouter (niets vragen ), een bloempot, asbak, bord, beker. Lichamelijke schade: blauwe plekken, een bloedneus (met bijbehorende schaafwond op bovenlip ivm speen) en een geschaafd scheenbeen.
oh ook zo'n doerak dus, handen ook vol aan dus...naderhand kan ik er wel es om lachen, maar als hij dus dingen kapot maakt dan ben ik echt des duivels hoor. bij jou ook aardig wat gesneuveld dus..tuinkabouter?
Mijn moeder heeft zo'n spuuglelijke tuinkabouter met een lichtje bij de Action gekocht. (zo een die oplaadt via de zon). Geen gezicht, dus eigenlijk geen probleem dat Noor dat dit kapot gooide, maar kan natuurlijk niet. Ik ben echt de hele dag achter haar aan het aanvangen. Ze stort zich nog eens in het ongeluk als ik niet oppas. Laatst had ze d'r hele wang blauw. Was op de een of andere manier met haar stoeltje zo voorover gevallen en kwam met haar wang (echt waar) onder de rugleuning terecht. Kan je het je voorstellen? En het is echt niet dat ik haar niet in de gaten hou. Zelfs iets te goed, maar dit ging zo snel.......voor ik het door had was ze al gevallen... Hoe oud is je zoontje? Noor is natuurlijk nog maar 21 maanden, maar hard op weg om een heuse peuterpuber te worden Tis een schat hoor, maar vreselijk onbezonnen, dus aan mij om alles een beetje in goede (lees: veilige) banen te leiden.
haha idd spuuglelijk, maar het mag natuurlijk niet! Soms vallen ze idd erg raar en lelijk, dat je denkt, hoe krijg je het voor elkaar!? Mijn zoontje is nu ruim 2 jaar, wordt in juli alweer 3, dus hoop dat het dan wat minder wordt, maar ben dr bang voor. Ben echt de hele dag bezig met hem in de gaten houden, corrigeren en "nee dat mag niet" aan het zeggen.. Net weer, komt hij binnen met een oude gore afwasborstel (deze gebruik ik dus meestal als de kids vieze schoenen hebben, modder, stront, noem maar op) en rent zo met die borstel langs me muren en gordijnen.., ik dr achteraan en natuurlijk wegrennen.. Heb deze borstel dus op een veilig plekje liggen en meneer heeft hem dus gevonden..grrrr.
Oeh gatver. Dat is niet echt lekker nee. Ben wel benieuwd of wij nou de enige ouders zijn met zo'n boef. Zal toch niet? Papa is nu even met dochter boodschapjes aan het doen. Dus zal maar eens de ergste troep gaan opruimen hier. (slagveld)
Nou ben ook wel benieuwd!!? haha oh lekker ff rust zeg, morgen mag de mijne weer naar de peuterschool, ff helemaal niks, zo fijn.
haha nee hoor hier ook zo`n boef! Lijkt wel alsof ze tegen alles wat ik zeg tegenin gaat...grrrrr...soms is ze zoooo lief en dan vergeet ik bijna hoe lief ze nog was vorig jaar.....
nee hier ook zo eentje.. man man wordt er soms helemaal gek van. En hij kan ook nog zo naar me kijken van: lalalalaaa owww vreselijk. Of hij steekt zijn tong naar me uit. Ook zo fijn. Verschonen? Draaamaaa gevolg, poep overal op zijn beentjes en handen, want t eerste wat ie doet is graaien zodra ik de luier af doe. Hoe leer ik em dat af! Prullenbak..jeps. ik mis al de helft van meneer zijn dubloblokken en laatst kon ik mijn eigen slipper net redden. de dikke draak. Wat ik wel gemeen van hem vind, is zijn gedrag naar zijn kleine zusje toe momenteel.. een voorbeeld: Demi ligt op t kleed te spelen naast de lage speelgoedkast..daarop staat een kralengeval van hout van sem. ik zie hem langslopen en dat kralending een klein tikje geven.. zodat t ja ja recht op demi terecht komt. Die stakker dikke bult op t koppie en helemaal overstuur. Dus sem gepakt en toegesproken, hij moest sorry zeggen tegen demi en kus geven. Toen ging ie haar uitlachen! Dat werd een enkeltje gang en daarna kon hij wel sorry zeggen. Man man, en ik ben alleen, dus ik moet echt overal ogen hebben tegenwoordig. En soms breekt t me wel op, als ik tijdens t eten niet eens aan mijn eigen bord toekom, omdat sem driftbui op driftbui krijgt omdat ie iets niet mag. pfffff maarrrr we gaan vrolijk verder, want t wordt vanzelf beter zeg ik maar steeds. ben blij dat ik niet de enige ben met zo'n draakje.. hoop dat hij de fase voorbij is, als demi erin komt. Want dan graaf ik mezelf in hoor.
oei een echte draak ook en zo herkenbaar, danny kan ook zo lief zijn voor zijn zus...niet dus, heb al een hele pruik op kunnen ruimen van haar haar.. Zo zielig. Driftbuien heeft hij met vlagen (gelukkig niet zo vaak dus) en oh wat een tiran is het dan zeg, echt een sirene is er niks bij.. Nou mag het hopen dat het over gaat, want het lijkt nu of het erger aan het worden is.
haha wat niet? hij stond laatst in de vensterbank de bloemen uit mijn nieuwe orchidee te plukken. hij klimt echt overal op omdaarna dus echt te gaan slopen. hij heeft de kat in bad gegooit!! (hij zou in bad gaan maar papa had het bad iets te warm gemaakt dus dat moest even af koelen dus meneer loopt in zijn romper rond en pakt de kat en loopt naar de badkamer en gooit hem er in. ik was niet snel genoeg bij hem) de prullenbak ik inmiddels verhuist naar de schuur omdat hij alles kwijt maakt. oja driftbuien heeft hij ook als die zijn zin niet krijgt. maar hij is ook heel erg lief zoals vanmiddag met zijn vriendje op weg naar de kinderboerderij View attachment 150350
ach gossie!!!! wat schattig! ja gelukkig zijn er ook van die mooie lieve momenten. Anders was t gewoon niet vol te houden. Doet die van mij gelukkig ook. dat van die kat...ik moest even lachen, zag t zo voor me.. wel zielig voor de kat.
Mijn zoontje stond 2 weken terug met de zonnebrandcreme (spuitfles) al mijn meubels incl. tv onder te spuiten. Hij ging binnen even auto pakken terwijl wij in de tuin lagen te zonnen, het was zo verdacht stil en duurde even dat ik ging kijken nou toen was het al gedaan alles zat onder. Dan zijn wij niet blij! Hij heeft al zoveel dingen gesloopt, hij vindt luisteren erg lastig, wegrennen is niks nieuws meer, stoute woorden zeggen en af en toe een klap verkopen is hij niet vies van. Dus ja je bent echt niet de enige.
Hier vooral een kleine boef die op ALLES een antwoord heeft! 'Dadelijk ga je in de hoek' - 'Nee dat kan niet, daar staat de kast' 'Ik geef je zo een tik op je kont!' - 'Dan ga ik zo zitten, dan kun je mij niet kletsen!' (en met een tik bedoel ik dus een klein tikje ) 'Ik lees geen verhaaltje voor je' - 'Dat moet jij weten dan!' Enz... heeeeeeeeel de tijd door.(soms moet ik wel stiekem lachen hoor) Heel bijdehand dus!
dusss daar kun je het mee doen. ik moest wel even lachen maar ik kan het begrijpen dat het je echt je neusgaten uit komt.
Jaaa soms sta ik echt met m'n mond vol tanden! En moet ik dan boos worden of...? Ik heb echt geen idee soms.