Mijn buren geven een feest en wij zijn uitgenodigd (ze worden beide 60). Wij wonen nu 2 jaar naast elkaar en gaan normaal niet naar elkaars verjaardagen maar spreken af en toe af. Ze zijn overigens super aardig echt leuke buren. Ik vind het lastig wat ik als cadeau geef. Ik zat te denken om ongeveer 30 euro uit te geven. Mijn buren hebben een mega groot huis en van binnen staan ook heel veel mooie spullen. Ik vraag me dus af waar ik ze nog blij mee kan maken omdat ze veel hebben en een dure smaak lijken te hebben. Ik zat te denken aan bijv een borrelpakket van de kaasboer ofzo maar ja ze hebben op de dag van het feest natuurlijk hapjes en misschien nog veel over. Ze hebben hun eigen wijn dus dat valt ook af. Hebben jullie nog ideeen? En anders app ik ze denk ik maar gewoon om het te vragen.
Je kan bij de kaasboer vragen of ze de kaas kunnen vacumeren, dan hoeft het het niet zo snel opgemaakt worden.
Een "koffie" bon. Wij hebben hier een koffie-speciaalzaak en ik vind het heerlijk om dan daar weer eens mijn favo bonen te halen.
Een bon van een koffie/theezaak zou ik heel blij van worden. Voldoende keus voor iedereen. Zuivelhoeve is ook leuk, maken ze wel altijd leuke pakketten Een bon voor een plaatselijk koffiezaak is ook leuk. Zelf ooit gekregen om met zijn 2en koffie te zitten drinken.