ik weet het echt niet hij word bijna 5 hij heeft al een mooie fiets lego/playmobiel hebben we maar vind ie niet echt interessant vind het echt lastig skeelers is dat wat voor een 5 jarige of nog te jong? iemand nog leuke ideeën?
Step Buitenspeelgoed Goaltje, voetbal, keepershandschoenen Gezelschapsspelletjes Hotwheels (auto’s en banen) Bunchems Knikkerbaan (kun je ook meerdere dozen van kopen dan kun je een veel grotere baan bouwen)
Toen ik de titel van dit topic las, wilde ik gelijk schrijven: Lego is hier altijd een succes. Maar bij jullie niet dus. Wat vindt jouw zoontje leuk om te doen? Speelt hij graag buiten? Misschien een zandbak of trampoline voor in de tuin? Mijn zoontje is een echt "buitenkind" en toen hij 5 was was hij erg blij met bijv. een kruiwagen en tuingereedschap (kinderhark etc. zodat hij kan "helpen" in de tuin). Ook een vlieger en skeelers waren populair. Je vraagt of een 5-jarige te jong is voor skeelers, maar dat is natuurlijk per kind verschillend. Mijn zoontje skeelert veel, maar hij heeft een voorbeeld: zijn grote zus die ook veel skeelert. Hij moet wel verplicht een helm op en beschermers aan voor pols, knie en elleboog. Gelukkig doet hij dit zonder mopperen. Deze zou ik er dus gelijk wel bij kopen als jullie hem skeelers cadeau doen.
Zandbak en trampoline hebben we al... Tuingereedschap vind ik een goeie hij houd wel van dat soort dingen en is ook echt een buitenkind... Step, bunchems heeft ie ook spelletkes vind ie wel leuk misschien kan ik daar nog wat mee
Skeelers zijn superleuk, mijn beide kinderen kregen ze met 4 jaar en konden er toen vrijwel meteen mee uit de voeten (terwijl de oudste motorisch niet echt handig is ). Verder hier inderdaad vooral buitenspeelgoed (skelter, trampoline, spacescooter, voetbal + doel, speelhuisje, fiets, waveboard, etc.) en gereedschap (echt, gewoon uit de bouwmarkt) vindt hij ook geweldig.
Mijn vijfjarige kreeg onlangs voor zijn verjaardag van ons en de opa's en oma's: - hotwheels baan + autootjes - pennyboard (klein skateboardje, hij kan het nog niet, maar vindt het wel heel leuk) - bestuurbare auto
Bordspel (tip spellenzaak) regenwormen junior, ticket to ride junior, kinderen van Catan etc. Misschien ook leuk is een verrekijker, vergrootglas om dieren te bekijken. Een boekje waar de diertjes in staan. Eigen hoekje in de tuin, zaadjes voor kruiden, groente etc. (Tuinkers groeit lekker snel) tuin handschoenen, mini hark en schepje, een leuke bak om zijn spullen in op te bergen. (Leuke stickers van dieren/planten of iets anders om de bak te versieren, hier zou een gereedschap achtige koffer goed doen, hebben ze ook in een kleiner maatje)